В апеляційному суді області держслужбовці склали присягу

09 листопада 2015, 13:25

1ba38b3b21915b33fffa6cc865cd8fb59 листопада робочий тиждень апеляційного суду Черкаської області розпочався з урочистого зібрання суддів та працівників апарату суду з нагоди прийняття Присяги державних службовців, яких вперше зараховано на державну службу.

Відтепер у відділі кадрової роботи та державної служби на посаді головного спеціаліста працює Шандиба Лариса Василівна, у відділі планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності на посадах головних спеціалістів працюють Лесечко Вадим Васильович та Прудченко Ірина Анатоліївна.

Новопризначених державних службовців зі значною подією у їхньому житті привітав Голова суду Володимир Бабенко.

– Шановні працівники апарату суду, державні службовці! Без сумніву, цей день стане для вас пам'ятним та символічним. Адже саме сьогодні ви офіційно взяли на себе високі зобов’язання перед народом, і стали безпосередньо причетними до долі своєї країни. Ласкаво просимо вас до команди апеляційного суду Черкаської області як повноправних членів нашого колективу. Сподіваюсь, що ви гідно виконуватимете завдання, які стоять перед кожним державним службовцем. Тож впевнено крокуйте обраним шляхом та докладайте усіх зусиль для зміцнення авторитету суду в державі. Зичу вам та вашим родинам здоров’я, щастя, миру і благополуччя, – зазначив у вітанні Володимир Бабенко.

За інформацією прес-служби апеляційного суду Черкаської області

Поділитись

Коментарі

Вгору