Завтра Одарич та Бондаренко зійдуться у словесному двобої

09 листопада 2015, 13:44
Фото: zmi.ck.ua

Фото: zmi.ck.ua

У вівторок, 10 листопада, кандидати на посаду міського голови Черкас Сергій Одарич та Анатолій Бондаренко зійдуться у словесних дебатах на ОДТРК "Рось". Утім поки що невідомо, чи запросять на дебати журналістів інших видань та групи підтримки кандидатів.

Як розповіла "Про все" перший заступник генерального директора Черкаської ОДТРК "Рось" Валентина Душок, дебати відбуватимуться у прямому ефірі.

- Зараз відпрацьовується формат дебатів. Вирішується питання, чи будуть присутні на дебатах журналісти та групи підтримки кандидатів, чи будуть тільки самі кандидати, - каже пані Валентина.

Ініціатором проведення дебатів на ОДТРК "Рось" виступив Сергій Одарич. Про це він ще минулого тижня написав у Фейсбук.

- Незалежним майданчиком бачу державну телекомпанію «Рось». Керівництво каналу запропонувало можливу дату і час проведення: 10 листопада о 19-30. Пропоную всім телеканалам та інтернет-ЗМІ використати можливість та ретранслювати дебати у прямому ефірі. Запрошую свого колегу Анатолія Бондаренка зустрітися віч-на віч 10 листопада на ТРК «Рось», - написав Одарич.

Антатолій Бондаренко запевнив "Про все", що він до дебатів також готовий.

- Я хочу, щоб люди подивилися на кандидатів. Та мені повідомляють, що Сергій Одарич боїться того, щоб в залі під час дебатів були присутні журналісти інших видань, - каже Бондаренко.

Нагадаємо, 15 листопада у другому турі виборів черкащани оберуть міського голову Черкас.

Поділитись

Коментарі

Вгору