«Уже завтра доля українців може залежати від мавпи з гранатою в руках», – Володимир Цибулько

15 липня 2019, 11:00

«Уже завтра доля українців може залежати від мавпи з гранатою в руках», - Володимир Цибулько

Мавпа з гранатою - одна з найпоширеніших тем, яку обсмоктують письменники, художники й режисери з давніх-давен – світ з’їхав з глузду. У кожної країни трапляються періоди, коли у думаючої меншості опускаються руки… Саме такий період переживає тепер Україна. На президентських виборах народ усунув від влади клептократичний режим. Під патріотичні гасла попередня влада неквапливо накопичувала капітал. Навіть старенька Європа в квітні 2019 року аплодувала Україні. Режим крадіїв, що остаточно забрехався, усунутий від влади на майже зразкових демократичних виборах.

Проте на зміну крадіям прийшли невігласи. З їхньої мовчазної згоди в Україну обережно почали повертатися ті, хто 5 років тому втік разом з Януковичем. А після 21 липня існує висока ймовірність того, що в Україні буде сформований однопартійний режим партії «Слуги народу».

За соціологічними опитуваннями політичний проект Президента Зеленського набирає понад 40 % голосів виборців. Враховуючи те, що чимала частина мажоритарників поповнить пропрезидентську фракцію, з великою долею ймовірності, вперше в новітній історії в Україні сформується однопартійна влада. «Слуга народу» - не ідеологічний, а вождистський проект. Як у свій час «Батьківщина», Партія регіонів, БПП «Солідарність», Радикальна партія та багато-багато інших. При цьому ідеологія у «Слуги народу» відсутня. А вождь – не реальна людина, а віртуальний герой серіалу - Василь Петрович Голобородько. Він, як і його партія – за все хороше, проти всього поганого.

Технологічно автори віртуального проекту «Слуга народу» праві: поки виборці роздивляються Зеленського, поки інерційно його популярність залишається надвисокою, слід якомога швидше взяти владу в парламенті й на місцевих виборах. На які, безсумнівно, слід чекати вже цієї осені - одразу по завершенню позачергових парламентських. Запитання лише одне: що будуть робити з владою у більшості непідготовлені й малокваліфіковані люди? На плечі яких одразу звалиться величезна відповідальність. Які потонуть у щоденних проблемах і почнуть накопичувати невдачі.

Українці добровільно взяли участь в оригінальному експерименті й проголосували за симпатичного телегероя, талановитого актора й коміка. Якому тепер треба так само талановито зіграти роль Президента. Уперше в житті Зеленський сам собі і сценарист, і режисер, і продюсер, і виконавець головної ролі… І, підтримавши талановитих, співучих й гострих на язик кандидатів від Зе-команди, українці мають бути внутрішньо готові до того, що вже завтра їхня доля буде залежати від мавпи з гранатою в руках…

Володимир Цибулько, політолог

Коментарі

Ольга сказав:

Якусь нісенітницю пише пан Цибулько! Згадайте, як звичайний актор, навіть другорядний, став президентом США! Причому, доволі талановитим. Якщо люди його вибрали, значить треба покладатися на довіру до нього. А у нас вибрали людину із шоу коміків і зразу почали поливати його брудом, хоча він навіть ще й 100 днів не пропрацював! А розгрібати пану Зеленському те, що наробив “паперєднік” за 5 років, прийдеться не 100 і навіть не 200 днів. А що у нас? Одягнув Зе червоні шорти задля купання у морі – цілий тиждень гудять, що Зе у “червоних труселях”. Сидів у Львові втомлений та, мабуть, не дуже гарно себе почував – пишуть, що під “кайфом”, тощо. Люди, ЩО ВАМ ТРЕБА? Знайти “жертву” і “довбати” її своїми отруйними “дзьобами”? Обирайте не “Слугу народа”, а ПЕСів і будете жити “чудово”! Пан Цибулько що, не розуміє, що якщо буде більшість у “СН” в Парламенті, то нІкому буде саботувати Закони та пропозиції Президента! Ну як ще можна відноситься до того, що Зе відмінив військовий парад задля фінансової підтримки воїнів та щоб запобігти пафосу та показухи, а пан Гройсман, саботуючи постанову, закликає парад провести! Таких прикладів безліч. І я би, пане Цибулько, утрималася від гучних образ та порівнянь, бо завчасно і недоречно. Хіба ні?

Злюка сказав:

Брєд сивої кобили……
Ніби в уряді Порошенка високопрофесіонали були, чого тільки вартий Омелян, генпрокурор без освіти, про парамедика з америки взагалі мовчу, і це лише те що прийшло за пару секунд.
Дайте хоча спробу на зміну цього всього, а скиглення відіпнутих від корита))))

Черкащанка сказав:

https://focus.ua/ukraine/434654-ukraintsy_vpervye_za_piat_let_poverili_v_uspekh_reform__opros

Пане Цибулько, прочитайте статтю, на відміну від вас, люди вірять у краще життя нашої країни та підтримують нового Президента!

Осип Скорик сказав:

Вонно конешно. У всьму винен народ. Не ту мавпу мов вибрав. Політика професіоналів змусила вумних їхати до вумних а ми,, як там сказано, достались табе.Так воно ж надоїло повишать рентабельность нафтогазу за рахунок переходу народу на подножний корм. Чомусь воно мало вірилось і в целебность рефом. 5 років ползая по дніщу осталась надежда на чудо. От вам і феномен месії Зе. А попередніки вилазять із своїх політичних домовин бо не стало кому їх штурхать. Треба було їх садити щатільнее, а ви профукали. Тепер шо ж, ждіть куди вона кине ту гранату. Хоча у мене лічно таке передчуття шо будуть у нас ще не одні граблі і не одна мавпа.

Ольга сказав:

То, что удаляют комменты и плюют на мнение народа, говорит обо всём! Если он получил гонорар за этот бред, не значит, что у компетентных людей не должно быть иного мнения!

Валерий сказав:

Все 5 лет агитировал за пороха,теперь вдруг осознал,шо это были крадии.Наверно порох снял с довольствия.Вот такие у нас “политологи”.

Вит сказав:

От переживаний за ридну гейкраину хлебальник чуть не трескается?

ирина сказав:

цыбулько иди в помощники к президенту покажи как править а то пишешь всякую гадость

галинаГість сказав:

Смотрю на вас Цибулько–вы точно обезьяна с гранатой в руке и самый близкий друг пороха.

Олександр сказав:

100 % согласен

Вгору