Уряд планує підвищити ПДВ та ввести військовий збір для ФОП

23 травня 2024, 09:23

Фото Getty Images

Міністерство фінансів працює над законопроєктом щодо підвищення податків. Зміни стосуються ПДВ та військового збору.

Про це Forbes розповіли четверо народних депутатів та чиновник в уряді.

Повідомляється, що військовий збір можуть підвищити з 1,5% до 5%. Таку ж ставку можуть запровадити і для фізичних осіб-підприємців.

Підвищення ПДВ обговорюється на рівні на 2-3%.

Ключовою причиною можливого підвищення податків є збільшення військових потреб країни: за словами співрозмовника видання у фінансовому комітеті Верховної ради, додаткові потреби держбюджету оцінюються в 400-500 млрд гривень.

Нагадаємо, у березні голова фінансового комітету Ради Данило Гетманцев говорив, що уряд готує законопроєкт, щоб забезпечити додаткові надходження до держбюджету – зокрема за рахунок запровадження військового збору для приватних підприємців. Водночас у липні минулого року прем'єр-міністр Денис Шмигаль обіцяв, що влада не планує підвищення податків до кінця війни, крім повернення їх на довоєнний рівень.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Іван Мазепа :

Поки зовнішній окупант тероризує країну, внутрішній ,просрочений узурпатор, ґвалтує цивільне населення, та знущається з конституції, подібними методами. Мета цієї узурпаційної, перегнившої недовлади, це збагачення свого анклаву, та будування феодалізму, в масці псевдо демократії.
Ця банда, неначе змагається з пуйлом, за звання гірошого ката для нашої країни. Сором, та морок, за таке сьогодення.
Та “вівці, ще й досі, в більшості, під наркозом незламності та огидо-свідомості. На жаль….

Вгору