Упродовж п’яти годин у центрі Черкас безперестанку їли морозиво (фото)

20 червня 2015, 20:35
IMG_4723

Фото Про все

У Черкасах влаштували День морозива. І хоча було не надто спекотно, але прохолодним десертом ласували і дорослі, і малі. Солодке свято з багатьма подарунками черкащанам влаштувала компанія "Рудь". Подібні заходи проходять у багатьох обласних центрах.

У Черкасах День морозива проходть вже п'ятий рік поспіль. Організатори розповідають, що їхній захід має не стільки розважальне, скільки соціальне спрямування.

- Ми хотіли подарувати черкащанам сімейний відпочинок. Адже, незважаючи на складні часи, ми маємо приділяти увагу та час дітям, ми маємо виховувати їх, - говорить провідний фахівець компанії Тетяна Хом'як. - Тому наше свято - це єднання.

IMG_4703

Фото Про все

На святі, яке тривало упродовж п'яти годин, малеча не лише смакувала морозивом, а й розважалася. Для дітей працювали атракціони та творчі павільйони на будь-який смак. Дітям розмальовували руки та обличчя, робили зачіски.

IMG_4695

Фото Про все

На території діяла і "внутрішня" валюта - упаковки з-під морозива. Їх обмінювали на розваги.

- Черкащани чекали цього свята і не викидали упаковки. А сьогодні принесли їх із собою. За кількістю упаковок Черкаси встановили рекорд, - додає Тетяна.

IMG_4717

Фото Про все

За підрахунками організаторів, на святі побувало кілька тисяч черкащан.

IMG_4706

Фото Про все

IMG_4696

Фото Про все

IMG_4702

Фото Про все

Поділитись

Коментарі

Вгору