УМВС відновлює роботу Громадської ради та запрошує до співпраці

31 березня 2014, 08:55

З метою запровадження відкритості у роботі міліції, 28 березня виконуючий обов’язки начальника УМВС України в Черкаській області полковник міліції Владислав Володимирович Пустовар підписав наказ про створення Громадської ради при УМВС України в Черкаській області, як консультативно-дорадчого органу.

Запрошуємо представників громадських рухів, правозахисних організацій, студентів та громадян які мають активну громадську позицію, прийняти участь в роботі установчих зборів по формуванню Громадської ради при УМВС.

Для участі в установчих зборах подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

Заяву з доданими документами необхідно подати до 11 квітня 2014 року (включно) за адресою: місто Черкаси, вул. Смілянська, 57.

Електронна адреса: cgz_cherkasy@ukr.net

Контактний телефон: 0 (472) 393 - 253

 

Вгору