У пам’ять про Небесну сотню в Долині троянд висадили черешню декоративну

31 березня 2014, 08:45

За сприяння КП «Дирекція парків» учасники громадської організації «Свідома молодь Черкащини» 28 березня вшанували загиблих на Майдані, висадивши дерево та встановивши іменну табличку.

Про це повідомляє прес-служба  виконкому Черкаської міської ради.

Громадська організація «Свідома молодь Черкащини» існує всього лише місяць, але за цей час встигла позитивно заявити про себе. Першою акцією, яку організували учасники організації, стало проведення суботника у межах програми «Місячник із санітарного прибирання, озеленення та благоустрою міста». Наступним заходом, який ініціювали активісти, стало висадження дерева у Долині троянд – у пам’ять загиблих на Майдані.

− Ми з учасниками «Свідомої молоді» познайомились на громадських акціях, які проходили у нашому місті. Після своєрідного встановлення миру, ми організували власну громадську організацію. Нашим завданням є благоустрій міста. Зрештою, нам тут жити, − говорить керівник ГО «Свідома молодь Черкащини» Віктор Сидоренко. – Для нас є важливою жертва тих молодих людей, які загинули на Майдані. Тож ми вирішили вшанувати пам’ять Небесної сотні, висадивши черешню в Долині троянд.

Працівники відділу екології Черкаської міської ради також посприяли проведенню заходу, надавши потрібний інвентар та дерево для посадки.

− У Долині троянд висадили черешню декоративну. Тут вже ростуть клени, горобина та декоративні черешні. Ми вирішили не вносити дисгармонію та запропонували учасникам громадської організації висадити саме це дерево, − зазначив директор відділу екології Юрій Підгорецький. – Черешня добре тут почуватиметься, та й учасники обіцяли наглядати за деревом.

Директор КП «Дирекція парків», депутат міської ради Олександр Радуцький посприяв проведенню цієї акції та взяв участь у висадженні черешні. Він зазначив, що був приємно вражений ініціативністю молоді. Самі ж учасники «Свідомої молоді Черкащини» не збираються зупинятись на досягнутому та планують нові акції. Зокрема, у квітні вони хочуть організувати та провести захід «Мистецька весна».

− Плануємо запросити на захід поетів та художників. Одна з наших учасниць також пише вірші. Ми вже маємо певні домовленості, але зараз шукаємо місце, де могли б провести захід, − говорить учасниця ГО «Свідома молодь Черкащини» Анастасія Січкар.

Вгору