Уманський суд побачив коктейль Молотова і відчув запах гуми

12 червня 2014, 14:59

Міні-майдан із коктейлями Молотова, шинами та барабанами, організували під стінами Уманського міськрайонного суду місцеві активісти. Причина – ряд рішень, з яких «стирчать вуха» хабарництва і патологічне небажання нового голови суду Юрія Мельничука зустрічатися з людьми. Через що люди вирішили: якщо суддя став «богом», то йому варто нагадати, де він живе і заради якої країни має працювати, інформує "Вечірня Умань".

Чоловіки та жінки розвантажували шини з евакуатора та викладали біля входу Уманського міськрайонного суду. Не забули і про коктейль Молотова, як головного атрибуту київського Майдану.

- В ефірі одного із місцевих каналів Юрій Мельничку, як голова суду, заявив, що він готовий спілкувати з людьми будь-де, в будь-який час, і будь-коли, - розповідає Валерій Кислинський. – Ми написали до нього листа, що 23 травня ми готові з ним спілкуватися у виконкомі, у великому залі засідань. Прийшли люди, чекали на голову суду, але той не з’явився. І навіть не пояснив чому. Хоча питань до нього і до роботи його підлеглих – море. Це повне ігнорування. Саме тому люди прийшли сьогодні до нього.

Майже годину активісти чекали на появу голови суду Юрія Мельничука та його заступника Василя Гончарука. Б’ючи палицями по пустих бочках, вони «викликали» їх на розмову.

Щойно з’явився голова суду, як на нього «накинулася» громада із безліччю питань, більшість із них стосувалися хабарництва суддів. За їх словами, багатьом із них доводилося давати «на руку» суддям, аби ті виносили справедливі рішення.

- Ми пропонуємо всім суддям прийти до громади міста, де люди самі висловлять свою думку, кому довіряють, а кому ні. І так пройде «народна люстрація». – говорить один із активістів Сергій Алєксєєв.

Від такої пропозиція голова суду не відмовився, проте і не погодився.

- 23 травня ми не прийшли, бо були вибори Президента України 25 травня, і наші судді знаходилися на постійному чергуванні, яке було організоване апеляційним судом Черкаської області, - пояснив Юрій Мельничук. – На зустріч я згоден, але більшість суддів зараз знаходиться у відпустці. Вийдуть люди із відпустки, потім будемо говорити. Уманський міськрайонний суд знаходиться не на Місяці, і він працює для Умані та району. Я знаю, що є певні питання та недоліки в нашій роботі. Так є окремі справи з якими потрібно розбиратися і ми це зробимо. В нас є особистий прийом громадян, я чекатиму вас і ми розберемося із усіма питаннями.

Все ж таки про зустріч із головою суду активістам Майдану вдалося домовитися. Вона відбудеться 20 червня о 17.00.

За словами активістів, це була попереджувальна акція. Якщо голова суду знову не явиться до них на зустріч, то наступного разу шини вже будуть горіти під судом. Також у людей залишаються питання до міської прокуратури.

Поділитись

Коментарі

Вгору