Ботнар перестав ходити на роботу в ОДА

12 червня 2014, 15:17

Голову Черкаської обласної організації ВО «Свобода» Юрія Ботнара ніяк не призначать заступником голови Черкаської облдержадміністрації. Спочатку місцеві політики пояснювали це формальністю – мовляв, причиною цього є незакрита проти нього кримінальна справа. Однак кримінальну справу вже закрито, а підтвердження його посади з Києва ніяк не прийде, інформує vechirka.net.

Якщо спочатку Юрій Ботнар ходив на роботу в облдержадміністрацію і навіть збирав пропозиції щодо того, чим прикрасити стіни Будинку рад замість портретів Тулуба, то зараз уже й ходити перестав. На питання, чому на його думку, його ніяк не призначать, відповідає так:

– Тому що реваншистські сили не прагнуть оновлювати корупційно-злочинну Систему, частиною якої вони є.

Разом із тим, обов’язки ще одного заступника поки що поділили між собою Віталій Коваль та Наталія Старікова.

– Нову кандидатуру на цю посаду ми не підшуковуємо, адже є погодження кандидатури Юрія Ботнара від Кабінету міністрів України, нема лише – із Адміністрації Президента України, – говорить при цьому керівник апарату Черкаської облдержадміністрації Віталій Коваль.

Нагадаємо, розпорядження про призначення на посаду першого заступника губернатора Наталії Старікової з’явилося ще 10 квітня, Віталія Коваля – 16 квітня. 15 березня призначено Юрія Ткаченка на посаду голови. Попередньо кандидатуру Юрія Ботнара на посаду заступника губернатора було узгоджено з Юрієм Ткаченком ще наприкінці березня.

Поділитись

Коментарі

Вгору