Уманські студенти за три тижні стали археологами

17 липня 2016, 12:02

w8mnIapOdvA

Три тижні розкопок і пошуків залишків будинків Трипільської культури у Леґедзиному, для студентів-істориків Уманського педуніверситету та майбутніх культурологів Києво-Могилянської академії завершилися посвятою в археологи, інформує "Вечірня Умань".

"Посвячення відбувається кожного заїзду студентів в останній день практики. На згадку вони отримують невеличкий подарунок", - каже директор державного історико-культурного заповідника "Трипільська культура" Владислав Чабанюк.

YAHlVrilo1k

Цього разу археологічну практику проходили 60 студентів-першокурсників, які три тижні  працювали у складі Трипільської археологічної експедиції:

«Подібна практика залишає неймовірні враження: коли палюче сонце пече тобі в голову, і здавалося б більше немає сил зачищати землю, ти знаходиш якийсь глечик, чи антропоморфну статуетку, і в цей момент, то найбільше щастя,» - ділиться враженнями Ліана Ціліцінська , студентка, що проходила практику.

vJEuazMjm8Q

Цьогоріч  розкопки відвідають ще, як мінімум три зміни студентів-практикантів, адже досліджувати поселення-гігант "Тальянки" планують до кінця жовтня.

Коментарі

Вгору