Уманські рятувальники попросили батьків не залишати дітей без нагляду

23 березня 2018, 16:18

У зв’язку з наближенням шкільних канікул Уманський районний відділ Управління державної служби з надзвичайних ситуацій звернувся до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду, пише 04744.info.

Рятувальники нагадують батькам про потребу виховувати у дітей культуру безпечної поведінки та обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками.

«Слід наголосити на важливості дотримання правил безпеки життєдіяльності при виявленні маловідомих предметів, що за зовнішніми ознаками схожі на вибухонебезпечні. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам'ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя», — зазначається у повідомленні.

Уманські рятувальники наголосили, що дітям потрібно давати чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації. Крім того, малеча повинна знати, що в разі виникнення надзвичайної ситуації необхідно телефонувати за номером 101.

«Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих! Лише об'єднавши наші зусилля, ми зможемо донести важливість і необхідність дотримання правил безпеки життєдіяльності, тим самим попередивши можливі трагедії», — зазначили у прес-службі Уманського відділу Управління ДСНС.

Поділитись

Коментарі

Вгору