Уманські хасиди поскаржились на біженців, які залишили безлад у номерах готелю

29 липня 2022, 15:41

Уманські хасиди скаржаться, що змушені будуть робити ремонт в одному з готелів після деяких переселенців. За словами підприємців, ті пошкодили майно у кімнатах.

Всіх, кого прихистили в хасидських готелях, будуть виселяти перед Рош га-Шаном. Власники бізнесу кажуть, що попереджали людей про це заздалегідь.

"Коли ми поселили біженців, то казали, що буде Рош га-Шана і для нас це важлива дата, - розповідає в коментарі для "Про все" представник хасидів в Умані Хайм Хазін. – Тому попереджали, аби вони заздалегідь шукали собі нові місця. Ми їх годуємо, даємо одяг, наш фонд їм допомагає. Мають сказати лише "дякую". Ми їм нічого не винні, але робимо це з радістю".

В одному з ВІП-готелів будуть робити ремонт після проживання біженців.

"Знайомий розповідав, що деякі біженці наробили шкоди, - розводить руками Хайм. – Там все помальоване й забруднене. Це готель високого класу. Тепер власник має зробити гарний ремонт перед тим, як приймати гостей".

Нагадаємо, цього року до Умані очікується приїзд близько 10 тисяч хасидів на святкування Рош га-Шану. Такий ліміт встановлено через відповідну кількість місць у бомбосховищах.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

саша :

А як ви залишаєте після себе мусор, то нічого страшного

Євгенія К :

Мусора не порівняти з навмисним злом,яке роблять деякі”ждуни”-пр,еселенці від злості на все українське.

Оксана :

Чия б корова мичала. То, что творят хасиды в Умане вообще ужас

ОЛЕНА :

Б&я, коли це скінчиться??
Скільки ще і хто буде витирать ноги об українців у власній державі??
Хасиди попутали територію держави де вони є громадянами? Війна, і в першу чергу безпека громадян України. Гості можуть почекать у своїх країнах …
Ти ба, для хасидів навіть є бомбосховище, а громадян України на виселення і на вулицю!!
То власне дійсно геноцид українців, і прикладають руки всі кому не важко і не лінь…

Люда :

чистоплотні хасиди, дай бог вам здоров’я і розуму.

Мікі :

Цей хазин звичайне лайно.Йому головне заробити на хосидах.Кажуть,що він ще й нев’їздний в Ізраїль.Влаштуаався в Умані таким собі смотрящим.Якщо то велике свято,то хай святкують вдома.

Вгору