“Приїдуть ті, кому “до лампочки”, що можуть стріляти”: в Умань прибуде близько 10 тисяч паломників

29 липня 2022, 14:21

Фото: "Про все"

Цього року до Умані очікується приїзд близько 10 тисяч хасидів на святкування Рош га-Шану. Саме такий ліміт встановлено через відповідну кількість місць у бомбосховищах.

Представник хасидської громади Умані Хайм Хазін в коментарі для "Про все" розповів, що паломники вже поступово починають з’їжджатися.

"Саме такій кількості буде дозволено приїхати, - каже Хазін. – Не думаю, що буде більше, бо люди бояться. Приїдуть ті, кому це важливо і «до лампочки», що можуть стріляти. Місцеві, які постійно живуть в Умані і виїхали в перші дні війни, починають повертатися додому. А дехто взагалі нікуди не тікав".

Хайм Хазін обурюється, що його земляків часто надовго затримують на кордоні. На його думку, митники таким чином намагаються вибити хабарі.

"Мучать наших хасидів на кордоні, - говорить чоловік. – По 2 години, по 4 і навіть всю ніч тримають. Хочуть хабарів. Не покладеш гроші в паспорт – не пускають. Навіть сьогодні приїхали люди, які всю ніч пробули на пункті пропуску. Це ненормально і про це треба говорити. Я написав пост на Фейсбуці і до мене зателефонували та попросили прибрати. Для чого вбивати можливість заробляти місцевим та самій державі? Словом, мучать людей".

За інформацією представника хасидів, щовихідних до Умані прибуває по кілька сотень паломників.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Олег :

в Ізраілі тоже ждуть щоб взятку дали?
Скільки взагалі непропускаєте УКРАЇНЦІВ.?
ТО КОГОСЬ ПІД ЛІСОМ БАЧИТЕ, А СЕБЕ ПІД НОСОМ НІ.

Алла :

А нічого, що у нас війна і з цими паломниками може приїхати сюди хто завгодно, і так колоборантів забагато.

Істина :

Казали, що в Україні свобода слова, тут не бачу багатьох коментарів. Навіщо пропонувати висловлювати свої думки, якщо ви їх цензеруєте.

Оооо :

Тому що, кончені. Все в одну сторону

Да :

Заберіть нахмана до себе. Війна їх не зупинить, один з їхніх хасидів уповноважений лисим чортом – вовкою путіним і відповідальний за золото, діаманти та алмази параші вже не один рік, давненько. Така херня , малята.

Вгору