Уманська станція юних техніків провела майстер-класи для школярів міста

15 січня 2018, 17:47

На початку січня на базі Уманської станції юних техніків проходив традиційний Тиждень науки та техніки. Школярі та педагоги міста брали участь у новорічних розвагах і різноманітних майстер-класах, змагалися, спілкувалися та обмінювалися досвідом, пише 04744.info.

Тиждень науки та техніки у СЮТ проводиться щорічно з метою інтеграції школярів в наукове середовище, популяризації технічної творчості, залучення школярів до занять у гуртках технічного спрямування, а також пошуку, розвитку і підтримки обдарованих дітей.

Цього року Тиждень науки та техніки проходив у дещо зміненому форматі. Спочатку дітей запрошували на новорічне свято, де Дід Мороз, Снігуронька та ведучі проводили з ними різноманітні конкурси та змагання.

Потім школярів вели на екскурсію по станції юних техніків. Діти мали змогу відвідати виставку дитячої технічної творчості.

Після огляду експозиції школярі вибирали той чи інший майстер-клас і займалися виготовленням виробів своїми руками. Поробки вони могли залишити собі як подарунок.

Коментарі

Вгору