Голова Шполянської громади на один день “змінив” місце роботи

15 січня 2018, 18:18

12 січня у Шполянській міській раді відбулось запальне свято «На ялинці у мера». Вихованці чотирьох закладів дошкільної освіти міста дивували своїми виступами очільника та колектив міської ради об’єднаної територіальної громади. Не менш оригінально віддячив дітлахів за чудові привітання - Дід Мороз, роль якого виконав сам міський голова, Сергій Кравченко.

За традицією, маленькі шполяни напередодні Старого нового року в сесійній залі міської ради вітають всіх господарів дому. Діти віншують колядки, щедрівки, танцюють і співають, адже цими днями святкують друге свято різдвяного циклу, багате на обряди і народні забави - Щедрий вечір або ж Маланки, а 14-го січня - Василя.

В активній підготовці до святкового заходу міський голова Сергій Кравченко вирішив по-іншому привітати найменших представників громади, на мить поринути у їхній світ – світ різнобарвного і багатомрійного дитинства.

- Діти - це майбутнє, в яке ми повинні вкладати найбільший капітал, саме вони нас надихають творити добро і прагнути до кращого. Під час організації до новорічного заходу я задумався, чи зможу словами привітати дітлахів так, щоб проникнути у їхні душі, а от роль Діда Мороза в цій ситуації видасться найдоречнішою, - висловив думку Сергій Володимирович.

Вихованці чотирьох дитячих садочків міста цього дня вітали голову та колектив міської ради об’єднаної територіальної громади.

Чарівні сніжинки із закладу дошкільної середньої освіти № 1 «Ялинка», подарували глядачам чудовий танець. Наразі зима нас не радує засніженими стежинами, але дівчатка-сніжинки з легкістю перенесли присутніх у святковий зимовий снігопад.

Найбільшою різноманітністю новорічних костюмів дивували вихованці дитсадка № 3 «Зірочка». Малюки подарували чудові вірші, побажання і веселий танок.

Сучасно, креативно, і головне впевнено виконували танець в стилі «ретро» малята із садочку № 4 «Сонечко». Модний в першій половині ХХ століття танок захопив не лише Діда Мороза та Снігуроньку, а й наповнений глядачами зал.

Вихованці закладу дошкільної освіти № 5 «Калинка» дуже красиво і весело закінчили вітальну частину. Дітлахи відтворили справжній дух Різдва - віншували колядки та щедрівки, кружляючи у хороводі із головним символом свята – Різвяною зіркою.

Крім цього малюки забавлялись в різноманітні ігри. Весело пограли сніжками з глядачами дітлахи садочку «Ялинка», повітряними кульками бавились малята із «Зірочки», намагались перейти через болото на невеликих дощечках, а потім складали лист Діду Морозу вихованці «Сонечка», і звичайно, щоб задобрити Новий 2018 рік – відшуковували та збирали золоті монети дітлахи із «Калинки». Ось так грайливо розважалась з дітлахами красуня Снігуронька, а Дід Мороз уважно спостерігав за маленькими пустунами.

Насамкінець, навіть «старенький» Дід Мороз не витримав і закружляв разом з маленькими шполянами у великому, новорічному хороводі.

Свято видалось на славу, малюки отримали безліч позитивних емоцій, відчули тепло і турботу дорослих та найцікавіше – подарунки від завжди люблячого маленьких пустунів - Діда Мороза.

Організували новорічне дійство працівники Шполянського міського будинку культури під керівництвом директора, Лесі Осадчук, за підтримки Шполянської міської ради ОТГ, за участі вихованців міських закладів дошкільної освіти: № 1 «Ялинка» (директор Юлія Кравченко), № 3 «Зірочка» (директор Наталія Пресліцька), № 4 «Сонечко» (директор Людмила Голос), № 5 «Калинка» (директор Людмила Колісник), і звичайно ж, Діда Мороза – міського голови Сергія Кравченка.

За повідомленням Шполянської міськради.

Вгору