Уманська молодь запустила аукціон добрих справ, щоб врятувати маму студентки

19 квітня 2017, 21:27

Мати студентки Анжели Шелестюк знаходиться на лікарняному ліжку і потребує термінового дороговартісного лікування та хіміотерапії, яку  родині оплатити не під силу. Щоб врятувати життя жінки, студенти УДПУ  запустити аукціон добрих справ,  до якого може долучитися кожен небайдужий житель міста, інформує "Вечірня Умань".

Зварити вам борщ, написати портрет, навчити грати на гітарі, чи провести індивідуальний урок іноземної мови, - саме такі послуги пропонує уманська молодь, в замін на фінансову допомогу родині Анжели Шелестюк.

Благодійний аукціон стартував в інтернеті. Для того, щоб надати свої послуги,  людині достатньо розмістити своє  прізвище ім’я, фото  та перелік послуг (лотів), які вона може надати, до альбому групи "СтудLife", який можна знайти за цим посиланням: https://vk.com/club31568296.

Для тих хто бажає придбати послугу  достатньо в коментарях під фото написати номер лоту (послуги) та ціну, яку він (вона) готові заплатити!

- Рятувати життя добрими справами – це дуже чудова ідея, адже, якщо не маєш грошей, можеш запропонувати те, за що інші готові заплати. Думаю, такого типу аукціони наберуть популярності, і з їх допомогою можна буде зробити ще багато добрих справ, - розповідає одна з учасниць акції Руслана Костьович.

Заявки  на участь в аукціоні приймаються до 21 квітня. Всі вилучені кошти буде направлено на термінове лікування матері студентки факультету іноземних мов, якій нещодавно встановили тяжкий діагноз. 

Фото чеків із перерахованими коштами буде завантажено до альбому офіційної сторінки УДПУ у соціальній мережі ВКонтакті https://vk.com/club31568296 .

Топ-5 найкреативніших лотів 
1. подарунок-сюрприз;
2. вечір авторської поезії;
3. особистісне психологічне консультування;
4. приготування борщу;
5. виконання якоїсть роботи замість Вас.

Коментарі

Вгору