Уманська місцева прокуратура перевірила дотримання вимог законодавства у жіночій виправній колонії

02 березня 2018, 15:40

Уманською місцевою прокуратурою проведено комплексну перевірку додержання конституційних прав і свобод людини, вимог належного розгляду та вирішення заяв, клопотань, скарг та пропозицій засуджених; законодавства, спрямованого на запобігання катуванням та іншому жорстокому поводженню із засудженими; режимних вимог і порядку відбування покарань засудженими в державній установі «Уманська виправна колонія (№129)».

Проведеною перевіркою виявлені порушення з питань додержання вимог кримінально-виконавчого законодавства про пожежну безпеку та охорону праці.

Окрім цього, всупереч вимогам ст.ст.115, 116 Кодексу, статей 4,7 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», ст.6 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», адміністрацією установи не в повній мірі забезпечено належні матеріально-побутові умови засудженим, організацію лікувально-профілактичної і санітарно-протиепідемічної роботи, виконання необхідних медичних вимог, що забезпечують охорону здоров'я засуджених.

З метою усунення виявлених недоліків у діяльності службових осіб піднаглядної установи внесено документ прокурорського реагування.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору