“Уманського боксера засудили на Чемпіонаті Європи у Росії”, – тренер

24 березня 2019, 08:00

Уманського боксера засудили на Чемпіонаті Європи у Росії

7-18 березня майстер спорту міжнародного класу Євгеній Овсянніков та майстер спорту Анастасія Ковальчук з Умані брали участь у Чемпіонаті Європи з боксу в складі Національної збірної України. Змагання проходили у місті Владикавказ у Росії. Участь у турнірі брали спортсмени віком до 22 років, інформує 04744.

За результатами змагань Євгеній Овсянніков посів п’яте місце. У бою за півфінал уманчанин програв російському боксеру, який у підсумку і став чемпіоном Європи. За словами старшого тренера збірної Умані з боксу Віктора ПетриченкаЄвгенія Овсяннікова банально засудили.

«Провівши в розвідці перший раунд з досвідченим Володею Мнацаканяном і можливо трішечки програвши йому, в другому Женя активізувався, підлаштувався під тактику росіянина і переламав хід бою у свій бік, доказом чого став ефектний нокдаун в кінці раунду з падінням росіянина на п’яту точку! Раунд за нами на записках всіх суддів», ― зазначив Віктор Петриченко.

Старший тренер збірної Умані з боксу наголосив, що в третьому раунді Євгеній Овсянніков також був активнішим, на що росіянин відповідав утриманням та іншими порушеннями правил.

«Всі у залі були впевнені в перемозі українця, але 2:3, віддали перемогу не нам. Дуже жаль! Росіянин в підсумку і став чемпіоном Європи, а ми лише з 5 місцем, розпачем і надією на краще майбутнє повертаємось додому! Прикро, що три місяці важкої роботи зіпсували судді, але таке в боксі буває», ― написав Віктор Петриченко на своїй сторінці у Facebook.

Анастасія Ковальчук за підсумками Чемпіонату Європи посіла дев’яте місце. Свій перший бій уманчанка програла спортсменці з Великобританії, яка за результатами турніру стала срібною призеркою.

«Настя показала незламність духу, велике бажання та жагу до перемоги. Після двох раундів була нічия, і лише в третьому раунді досвідчена британка зуміла дещо перехитрувати уманську боксерку. Впевнений, Настя про себе ще заявить», ― зазначив Віктор Петриченко.

Коментарі

Анатолий сказав:

как не стыдно Россиянин в чистую обыграл украинца

Черкащанка сказав:

Зачем они вообще поехали туда? Значит, если ЕВ будет в России, то мы не поедем. А если Чемпионат Европы по боксу – то запросто! Запрещают русский язык, а сами разговаривают (и Вилкул, и Аваков), запрещают торговать – а сами торгуют вовсю ( сюжеты в Украинских сенсациях, Гроши).Осуждают артистов за гастроли там, а они преспокойно ездят и “игрушки” привозят – оценили, мол. У нас не жизнь, а сплошные противоречия. Наши ребята – сильнее россиян, но мы же враждуем и спорт,оказывается, не вне политики.

Умань сказав:

А навіщо він взагалі на ту росію поїхав ?

Вгору