Уманчанину, який автівкою насмерть збив пенсіонерку, дали умовне

21 вересня 2022, 13:39

В Умані закінчився судовий процес над чоловіком, який у червні цього року автівкою насмерть збив жінку. Водій їхав заднім ходом по одній із вулиць і не помітив пенсіонерку.

Від отриманих травм жінка померла у місцевій лікарні.

"Отримала тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми з переломом кісток основи та склепіння черепа, крововиливами під мякі та тверді мозкові оболонки, травматичним набряком набубнявінням головного мозку; закритої тупої травми органів грудної клітки: множинних двохсторонніх переломів ребер, забоїв правої та лівої легені; закритої травми органів черевної порожнини та за очеревинного простору, забоїв та крововиливів в тканину печінки, лівого наднирника", - перераховують ушкодження у вироку.

Обвинувачений у скоєному зізнався та попросив суворо його не карати.

"Керуючи автомобілем та здійснюючи рух заднім ходом по вулиці Герцена, не побачив людину та здійснив на неї наїзд. Вийшов з автомобіля, одразу викликав швидку допомогу та намагався сам надати першу допомогу. У скоєному щиро кається та просить суворо не карати, а також зазначив, що з початком військовий дій в Україні займається волонтерською діяльністю та з цією метою використовує автомобіль", - розповів обвинувачений під час засідання.

Суд визнав чоловіка винним у скоєнні злочину та призначив йому покарання у вигляді 4 років позбавлення волі. Водночас його звільнили від відбування основного покарання, замінивши іспитовим терміном на 1 рік та 6 місяців. Права керувати транспортними засобами його не позбавляли.

За інформацією з Єдиного реєстру судових рішень

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору