Черкащани заборгували за тепло та гарячу воду 171 мільйон

21 вересня 2022, 13:03

Станом на 1 вересня 2022 року, загальна сума боргу за опалення та гарячу воду перед Черкаською ТЕЦ сягнула близько 236 мільйонів гривень. Лідирує населення з заборгованістю 171 млн грн.

Нині на ВП "Черкаська ТЕЦ" ПРАТ "Черкаське хімволокно" триває посилена підготовка до старту опалювального періоду та безперебійної роботи станції при високих навантаженнях впродовж осінньо-зимового сезону 2022-2023. Цьогоріч очікується один із найскладніших опалювальних сезонів в історії України.

- Щоб вчасно завершити підготовку енергетичного комплексу персонал станції працює майже цілодобово. Адміністрація підприємства наголошує, що стабільність теплопостачання залежить передусім від рівня сплати за комунальні послуги. Разом із тим, борги за надані послуги зростають. Зазначена ситуація з розрахунками за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання значно впливає на хід виконання запланованих робіт на станції, - повідомляють у пресслужбі Черкаської ТЕЦ.

Адміністрація ВП "Черкаська ТЕЦ" ПРАТ "Черкаське хімволокно" також звертається до абонентів із проханням терміново погасити існуючу заборгованість.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Гість :

Тому пан Карась і вирішив запобігти подібній ситуаціх в Теплокомун,ввівши щомісячну абонплату “за тепло” протягом року в позмірі 350.04грн.По суті,ця плата просто ні за що!!!Звичайно,будучи пенсіонером і отримуючи мінімальні 2027грн.їсти немає за що,ліки не купиш,комунальні в повному обсязі просто навіть теоретично не оплатиш.

Это :

как же завышены цены на тепло ,местной властью и тец,если при такой задолженности предприятие работает,платит вовремя зарплаты .Эти 236 млн.гривен это фактически суперприбыль тец,да и власти тоже,потому что именно она устанавливает расценки,ну а горожане…лохи пусть платят….

Вгору