Уманчанин – у п’ятірці кращих каратистів світу

23 серпня 2016, 14:59
Фото: Ігор Солошенко

Фото: Ігор Солошенко

З 4 по 16 серпня з робочим візитом у Токіо перебував представник ГО “Черкаська обласна федерація кіокушинкай карате” – сенсей Ігор Солошенко, інформує Made-in-uman

6-7 серпня він був учасником міжнародного турніру із кіокушинкай карате “Karate Dream Festival 2016 International Championship” у двох розділах “куміте” вік 40 – 44 роки, вагова категорія понад 70 кг, а також у “ката”, вікова група понад 35 років. У “розділі ката” Ігор посів 5 місце. У розділі “куміте” перший бій виграв, другий – програв.

Після участі в змаганнях уманчанин сенсей Ігор Солошенко тиждень тренувався у Додзьо Куніхіро Судзукі, колишнього чемпіона Світу з кіокушинкай карате, та одного з найкращих майстрів у Японії. За сім днів тренувань Ігор навчився новому та збагатив свій багаж знань.

– Такі тренування з японцями дуже корисні, оскільки черпаєш знання із першоджерела, – зазначив сенсей Солошенко.

За теплий прийом, допомогу в організації поїздки до Японії на міжнародний турнір Рада Черкаської федерації кіокушинкай карате виносить щиру подяку президенту всесвітньої організації Шихану Кенджі Мідорі, секретарю WKO Хіроші Тонака та керівнику семінару Куніхіро Судзукі.

Коментарі

Вгору