Уманчанин, що втратив ногу в АТО, хоче повернутись на Схід

21 вересня 2016, 13:46

vIrUDs_bTk4

Втратив ногу, та не втратив оптимізму. Боєць АТО з Умані, якого поранило під Маріуполем, після одужання планує стати інструктором і повернутись на Схід, пише Вечірня Умань.

Поміж ліків і крапельниць в палаті на тумбочці стоїть ікона та книги. Зараз чоловік читає про тактику ведення війни.

- Я не збираюсь себе списували, після реабілітації обов’язково повернусь до хлопців, я ще можу допомогти Україні, - розповідає боєць АТО Ігор.

На війні Ігор вже близько двох років, пройшов добровольчі батальйони і служив за контрактом. Його добре знають місцеві волонтери, адже приїжджаючи в Умань, він завжди приходив до тих, хто прикривали його тил.

- З Ігорем ми знайомі більше 2 років. Пам’ятаю, як він допомагав волонтерському штабу «Разом», заряджав нас своїм бойовим духом і завжди усміхався. Та коли його поранило, мінімум, що ми могли зробити, це підтримати морально, так як він підтримував нас, - розповідає волонтерка Мирослава Стецько.

Уманські дівчата організували фото-флешмоб, в якому звернулись до Ігоря зі словами вдячності і побажанням швидше одужати. Акцію підтримали дівчата з Одеси та хлопці з військової частини в Києві.

- Фото мені переслала волонтерка Світлана. Надзвичайно приємно, що тебе підтримують і пам’ятають, заради такого тилу варто воювати, - з посмішкою розповідає Ігор.

Організатори акції просять усіх небайдужих людей долучитись до флешмобу. Фото Можна надсилати організатору Мирославі Стецько, або завантажувати в альбом групи «Вечірня Умань».

Ті, хто бажає допомогти матеріально, кошти можна надсилати на картку бійця: Касаткін Ігор Володимирович 5168 7572 9829 4176

2 3 4 5 6 7

Поділитись

Коментарі

Вгору