Для встановлення немає підстав, – чиновник пояснив, чому на «переході смерті» не встановлять світлофор

21 вересня 2016, 14:09

svitlofor

На встановлення світлофора на пішохідному переході по вулиці Одеській черкащанам поки що сподіватися марно. Як повідомив під час прес-конференції  начальник управління вуличної інфраструктури Сергій Отрешко, для цього не вистачає передбачених для встановлення світлофорів підстав.

- Для встановлення світлофорного об’єкту повинні виконуватися одночасно щонайменше дві з п’яти ознак. Це інтенсивність руху транспорту, кількість ДТП, які там трапилися, наявність зупинок тощо. Тут таких ознак немає. Крім цього, згідно з нормативними вимогами, світлофор там, де його просять встановити люди, просто фізично не поміщається, - розтлумачив Отрешко. – Якщо його й робити, то в іншому місці - на перехресті з вулицею Лесі України. Але навряд чи люди будуть там переходити, бо звикли до іншого місця.

Так само навряд чи пішоходи будуть користуватися надземним переходом. Як приклад чиновник наводить перехід над Сумгаїтською. Ним, зауважує Отрешко, користується лише 10 відсотків людей, решта – йдуть через залізницю.

- І навіть просять зробити їм перехід через залізницю, - додає чиновник.

Так само відкидає Сергій Отрешко і варіант підземного переходу, наголошуючи, що будівництво такого об’єкту вийде дороговартісним, оскільки уздовж вулиці Одеської прокладений газопровід високого тиску.

- Тому доцільніше вирішувати питання за допомогою транспортної розв’язки, шляхом з’єднання вулиць, наприклад, Одеської та Оборонної, - припускає Сергій Отрешко. – І тоді буде комплексно вирішуватися і питання переходу. Але тоді зупинку, швидше за все, доведеться переносити.

Втім, за його словами, це стане можливим не раніше наступного року.

Нагадаємо, вчора на сесії Черкаської міської ради містяни обіцяли перекрити дорогу та навіть залізничні колії, якщо владці не звернуть увагу на перехід по вулиці Одеській. Люди нарікали, що через інтенсивний рух вулицю дуже важко переходити. Тож просять встановити там світлофор, а пішохідний перехід вже давно називають "переходом смерті".

Поділитись

Коментарі

Олена сказав:

Боже, що Отрешко каже? А якщо на тому мiсцi попала пiд колеса ЙОГО дитина, то не було б пiдстав для встановлення свiтлофора?

Вгору