Уманчанин потрапив до бази сайту «Миротворець»

26 січня 2021, 19:37

фото тематичне

24-річного уманчанина внесено до бази сайту «Миротворець» за спробу організації та нападу на українського військовослужбовця. Молодик заступився в коментарях за київську блогершу, яка нещодавно зізнавалася в любові до Росії. В дописі уманчанин пропонував побити офіцера Анатолія Штефана, який розкритикував позицію дівчини.

- Давайте натовпом спіймаємо цього вояку і змусимо вибачитися. Якщо не зрозуміє, можна буде отп **дить і облити зеленкою чисто для приколу, щоб розумів, що буває, якщо чіпати молодь. І змусити зняти з сайту "Миротворець", тому що там публікують ні в чому не винних людей, які потім вмирають дивним чином, - пропонує чоловік в коментарях до посту Di.rubens/

Тепер ним зацікавився «Миротворець». За даними організації, він нібито часто відвідує окупований Крим. Правоохоронців просять втрутитися.

- Центр «Миротворець» просить правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення цим громадянином усвідомлених діянь проти національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень», - йдеться у повідомленні на сайті.

Після внесення до бази, уманчанин видалив сторінки в соціальних мережах.

В СБУ Черкащини пообіцяли згодом повідомити, чи будуть реагувати на цю ситуацію.

Підготував Сергій Радченко

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору