Уманчанин допоміг Коломойському спіймати перших «сепаратистів»

23 квітня 2014, 09:01

Уманчанин, відомий український телеведучий Володимир Остапчук, разом із командю Хеппі-ранок та Хіт Фм надавили на ерогенну зону всіх українців – гроші. Та створили відео, яке за добу набрало більше переглядів, ніж кількість переглядів усіх пісень Павла Зіброва, пише "Вечірня Умань".

На створення ролика радіоведучих надихнув Ігор Коломойський.

- На різні ідеї нас завжди надихають політики, і за це їм велике "дякую". Останні тренди задає - Коломойський. Він намацав ерогенну зону усіх українців – «бабло». Тобто здавати російських диверсантів за великі гроші! Ще й пункти прийому відкрив, - розповідає Володимир Остапчук. - Прекрасна ідея, молодець. Ми (Хеппі-ранок на Хіт Фм), як почули про це в новинах, подумали, якби виглядала ця реклама з огляду на те, що в Коломойського найбільша банківська структура країни. Так і народилось.

Текст до ролика писали 15 хвилин. А запис, пост-продакшн і "картинку", години дві максимум.

- Ідея була створити вірусний ролик в інтернеті - просто є така "реклама" сепаратиста і все. А хто і як записав - невідомо. – продовжує Володимир. - Спробували і офігіли. За добу 200 тисяч переглядів, в рамках українського інтернету. А це в 20 разів більше, ніж кількість переглядів усіх пісень Павла Зіброва.

Ввечері ролик запустили в мережі. На ранок він став кращим роликом на найбільших російських сайтах lenta.ru та bigmir.net.

- До речі вже поповзли чутки: по-перше росіяни переважно думають, що це реальна реклама "здай сепаратиста", а не сарказм і стьоб, - ділиться Володимир. - По-друге: Приватбанк офіційно заявив, що ніякого відношення до цієї реклами не має, але з усіх питань здачі диверсантів та зброї звертатись до пунктів їхнього прийому.

Гроші за російських сепаратистів платять. Уже 80 тис. доларів сплатили за вісьмох затриманих сепаратистів.

Поділитись

Коментарі

stepan сказав:

Почем квартира?
– 50000
– Сепаратистами возьмете? По курсу Приватбанка.

Вгору