Уманчани модифікували “Транспортер переднього краю” для потреб фронту

23 грудня 2014, 09:01

SAM_7791

Віднедавна бойові завдання в зоні АТО виконує ще одне авто, яке було викуплене, відремонтоване та оснащене силами уманчан та інших жителів Черкаської області без жодної копійки державних коштів та коштів офіційних державних фондів.

Автомобіль «Транспортер переднього краю» (військова модифікація відомого «Волинеця», яка застосовувалась в радянській армії), був розшуканий та викуплений в однієї з жительок села Бузівка Жашківського району. Кошти для його придбання (2500 грн.) та транспортування зібрала волонтерська ініціатива РА «КопіЦентр» та сайту 04744.info (2000 грн). Решту суми зібрав по односельчанах бузівчанин Сергій Пасічнюк.

Після того, як авто перегнали в місто Умань для ремонту, дуже допоміг власник території колишньої фабрики «Вишиванка» Мельник Микола Афанасійович. Він безоплатно надав бокс для ремонту «Волинця», а також все необхідне обладнання. Самим процесом ремонту займався Ярослав Тимчук, Олег Кучер та Анатолій Кучер, жителі Уманського району, які відгукнулись на розміщене на сайті 04744.infoоголошення та зголосились безкоштовну відремонтувати бойову машину для АТО.

За словами Анатолія, авто було в дуже поганому стані. Кузов зробили відкритим, змінили поршньову та ходову частини. Основну роботу по ремонту виконував Ігор Ткаченко. Найважче було знайти запчастини, тому деякі довелось замінювати аналогами.

Кошти для закупівлі необхідних автозапчастин надали приватні підприємства «Світ вікон» та«Євродім». Також назустріч йшли власники багатьох автомагазинів та яток на авторинках, які робили значні знижки або деякі запчастини віддавали взагалі безкоштовно.

 

Після повного ремонту автомобіля уманські волонтери зі штабу «Разом» та представники фірми «Байс» допомогли наповнити авто всім необхідним для бійців з зони АТО (теплий одяг, продукти харчування та інші необхідні речі).

Відремонтований та запакований речами автомобіль «Волинець» (транспортер переднього краю) перевозили до зони бойових дій евакуатором, якого безоплатно надав уманчанин Сергій Алєксєєв. Пальне (200 л.) для поїздки оплатили за особистого сприяння Ярослава Скуса, голови Уманської райдержадміністрації. Також 40 л. пального, якого не вистачало на зворотній шлях, водії авто евакуатора придбали власним коштом.

Бійці української армії, які нині виконують бойові завдання на відремонтованій автомашині, висловлюють вдячність всім небайдужим уманчанам та жителям Черкаської області, які долучились до вищеописаних робіт.

Поділитись

Коментарі

Вгору