Уманчанка, яка осліпла на одне око після татуажу стрілок, не єдина жертва цього салону (відео)

13 лютого 2019, 12:35

Уманчанка, яка осліпла на одне око після татуажу очей, не єдина жертва цього салану

Уманчанка після послуги татуажу стрілок на повіках фактично осліпла на одне око. У цьому вона звинувачує майстриню, однак та провини не визнає, йдеться в сюжеті "ТСН". 

Виявляється, Світлана не єдина, хто скаржиться на майстра татуажу. Дівчина, яка чекала ТСН на вулиці, демонструє фото, але обличчя не показує.

- Навіщо мені ці проблеми? Це не перший раз. У мене так само, я купу грошей потратила на ліки, але там немає сенсу щось доводити, - розповідає жінка.

Нагадаємо, що Світлана Музика, 28-річна уманчанка, отримала опік кон’юктиви й рогівки лівого ока та втратила зір до 35% після того, як 11 січня пішла на процедуру нанесення стрілок.

Та за 3-4 години постраждала відчула поколювання в оці й біль. Від ока відділялася плівочка. Наступного дня, в суботу, Світлана відчула погіршення стану: повіка підпухла, око боліло.

За словами жінки, лікар відразу поставив діагноз - опік ІІ або ІІІ ступеню, і це не механічне пошкодження, а хімічне. Світлана Музика лягла до лікарні, де провела тиждень, але краще не стало.

В свою чергу майстер заперечує причетність до травмування ока уманчанки.

За словами старшого інспектора Уманського відділу Ірини Вінницької, жінки виявлено середнього ступеня тілесні ушкодження. За цим фактом відкрито кримінальне провадження.

Детальніше - у сюжеті.

Вгору