Уманчанка втратила зір після невдалої косметичної процедури

08 лютого 2019, 15:18

Уманчанка втратила зір після невдалої косметичної процедури

Світлана Музика, 28-річна уманчанка, отримала опік кон’юктиви й рогівки лівого ока та втратила зір до 35%. Жінка стверджує, що травмувала її місцевий майстер татуажу Анжела Войцехівська. Про це повідомляє "Громадське Умань". 

- 11 січня я вирішила піти до неї на процедуру нанесення стрілочок. Коли Анжела нанесла анестетик, то згадала, що не зробила фото “до”, попросила, щоб я відкрила очі, й препарат потрапив в ліве око. Мені запекло, але майстер запевнила, що це безпечно й нічого страшного в тому немає. І після процедури може спостерігатися набряклість, - розповідає Світлана.

Уманчанка втратила зір після невдалої косметичної процедури

Та за 3-4 години постраждала відчула поколювання в оці й біль. Від ока відділялася плівочка. Наступного дня, в суботу, Світлана відчула погіршення стану: повіка підпухла, око боліло.

За словами жінки, лікар відразу поставив діагноз - опік ІІ або ІІІ ступеню, і це не механічне пошкодження, а хімічне. Світлана Музика лягла до лікарні, де провела тиждень, але краще не стало.

В свою чергу майстер заперечує причетність до травмування ока уманчанки.

 

Ще 14 січня Світлана звернулася із заявою до поліції. Наразі вирішується питання про відкриття кримінального провадження. Уже після лікування правоохоронці долучать до справи судово-медичну експертизу й будуть проводити наступні дії щодо розслідування.

Світлана не втрачає надію притягнути до відповідальності майстра татуажу, адже зір відновити вже неможливо.

 

Вгору