Уманчанка допомогла збірній Україні вибороти перемогу на чемпіонаті світу з футзалу

23 серпня 2018, 08:57

На чемпіонаті світу серед студентів жіноча студентська збірна України здобула третю перемогу поспіль. За повідомленням прес-служба Асоціації футзалу України цього разу підопічні Олега Шайтанова обіграли чинних віце-чемпіонок світу – збірну Росії, пише "Черкаський край".

Українки першими пропустили, але ще до перерви змогли не тільки зрівняти рахунок, а і вийти вперед завдяки двом голам Юлії Дударчук. Друга половина зустрічі була схожа на своєрідні «гойдалки», де рахунок міг змінитись або в один, або в інший бік. Однак, українським спортсменкам вдалося відстояти рахунок 2:1 на свою користь та оформити третю перемогу на турнірі.

У матчі проти збірної Росії бездоганну гру у воротах збірної України продемонструвала уродженка Уманського району Олена Цикаленко.

Футболом Олена почала займатися у ФК «Ятрань», який зараз має назву ФК «Ятрань-Берестівець» і грає у чемпіонаті України з футболу серед команд вищої ліги. До речі, Цикаленко є основним голкіпером цієї команди.
А у зимовий період уманчанка грає у чемпіонаті України з футзалу серед команд вищої ліги у складі команди «ПЗМС» (Полтава). Минулого сезону полтавчанки вибороли срібний комплект нагород.