Умань отримала 4 мобільні котельні від Червоного Хреста України та Coca-Cola

20 листопада 2023, 07:49

Товариство Червоного Хреста України і компанія Coca-Cola HBC Ukraine передали територіальній громаді Умані чотири мобільні котельні, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Усі котельні виготовлені українськими виробниками на замовлення Червоного Хреста України за фінансування Групи Компаній "Coca-Cola" й адаптовані під українські умови. Вони універсальні й працюють не лише на скрапленому газі, а й на дизельному паливі", - розповіла голова Черкаської обласної організації Українського Червоного Хреста Юлія Холодна.

За словами директора Уманського комунального підприємства "Уманьтеплокомуненерго" Юрія Гуртовенка, ці сучасні мобільні котельні використовуватимуть у разі виникнення проблем з опаленням.

"Кожна така котельня пересувна, із сучасним обладнанням. Її встановлюють безпосередньо біля житлових будинків і в найкоротші терміни можуть підключити. Щоб її розгорнути й підключити для подачі тепла потрібні лічені години", - зазначив Гуртовенко.

Він також розповів, що котельня повністю автоматизована й запускається автоматично, а для обслуговування таких котелень достатньо однієї людини.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору