Укрпошта оголосила конкурс на розробку ескізу різдвяної марки

17 жовтня 2022, 08:33

Укрпошта оголошує конкурс на створення ескізу різдвяної поштової марки.   

Укрпошта запрошує долучитися до конкурсу на розробку нової марки ілюстраторів, художників та дизайнерів, які готові запропонувати своє бачення ескізу поштової марки "З Різдвом Христовим та Новим роком!".

- Ми вже маємо досвід, коли марка стала пророчою. Тож Укрпошта закликає всіх, насамперед українських художників, повторити цей приклад і створити різдвяну українську поштову марку, яка обов'язково стане пророчою і принесе українцям мир, перемогу, єднання родин, - йдеться у повідомленні.

Ескіз марки має містити в собі головні символи Різдва та Нового року, традиційні українські святкові атрибути, а також національний колорит, який зможе пробудити найтепліші емоції та почуття.

Ескіз необхідно представити у вигляді малюнка, графічного макета з візуалізацією в електронному вигляді у форматі JPEG, 300 dpi. Використання в ескізах фотоматеріалів, тематичних зображень не має порушувати авторські права сторонніх осіб. Кількість робіт від одного учасника – не більше 5.

Збір ескізів триватиме з 15 до 25 жовтня включно. Робота-переможець буде відтворена Укрпоштою на поштових марках України.

Конкурсні роботи в термін до 25.10.2022 р. включно можна надіслати перейшовши та зареєструвавшись за посиланням.

Укрпошта залишає за собою право запропонувати іншим учасникам, авторам цікавих ідей, співпрацю з публікації їхніх робіт на різдвяних конвертах і картках.

За інформацією пресслужби Укрпошти

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору