Українці зробили диво для маленького черкащанина

06 квітня 2017, 22:00

Чотирирічного Стаса з Катеринопіля зі складною формою пухлини стовбура головного мозку оперуватимуть у Туреччині. Про це на своїй сторінці у "Фейсбук" розповів телеведучий Дмитро Комаров.

- Мене важко змусити розплакатися, але те, що відбулося за ці три дні, не раз змусило шукати серветку та ловити сльозу, - зазначив телеведучий Дмитро Комаров. - Важко повірити, але всього за три дні ми зібрали кошти та негайно відправили Стаса до Туреччини. У чотирирічного малюка дуже рідкісна і складна форма пухлини стовбура головного мозку. Канал, який постачає мозок рідиною, практично повністю перетиснутий пухлиною. Минулої п'ятниці лікарі озвучили вирок: максимум два тижні життя. Пухлина росте настільки швидко і передавлює важливий канал постачання мозку, що більше хлопцеві не протягнути.

Телеведучий розповів, що він з командою вірили у чудо, але паралельно шукали страхувальні варіанти, щоб вже фактично вмираюча дитина отримала шанс на життя. Рахунок йшов на дні, але сталося маленьке диво.

- Десятки тисяч транзакцій, в основному від 1 до 10 доларів кожна, допомогли зібрати більше, ніж було озвучено в рахунку від клініки - 3 037 567.23 грн (більше 111 тис. дол). Цього разу стався ще один унікальний випадок. Чоловік, який попросив не оголошувати його імені, перерахував 10 000 доларів на лікування хлопчика, пояснивши це тим, що і сам має двох дітей і не хоче уявляти горе цих людей. До речі, не олігарх і не народний депутат - він айтішник, - додав Дмитро Комаров.

Усі зайві кошти, які залишаться після операції Стаса, будуть переведені наступного підопічному.

Нагадаємо, кілька днів тому Дмитро Комаров закликав усіх небайдужих допомогти врятувати життя маленького черкащанина. 

Поділитись

Коментарі

Вгору