Український рушник перед парламентом Румунії розстелила уманчанка

02 червня 2015, 17:26

1

В пам'ять жертв політичних репресій і на підтримку нової України. Уманчана Людмила Дашицька з сином Федором розстелила рушник перед парламентом Румунії. У день вишиванки вона постелила рушники перед монументами жертвам політичних репресій та пам'ятнику, що символізував відродження нації, пише Вечірня Умань.

Україну поважають. Румуни українського походження запросили волонтерку Людмилу Дашицьку на кілька днів до Румунії. У день вишиванки волонтерка з сином відвідала монументи та парламент Румунії. Всюди стелили український рушник і жовто-блакитну стрічку. Румуни дуже приязно поставилися до українців. Фотографувалися разом і бажали перемоги. Не лише в конфлікті з Росією, а й в конфлікті всередині країни. Як вони колись перемогли в собі «дітей Чаушеску»…

«Мені хотілося, щоб Україну асоціювали не з голими грудьми Фемен чи корупцією влади. А в першу чергу з народом, сміливим і готовим до самопожертви. Тому стелила рушник, а не прапор. Бо рушник – це народ, а прапор – то політика. І була здивована, як румуни приязно до нас ставляться. Там переважна більшість ненавидить Росію за те, що вона зробила з їх країною. За комунізм, тисячі вбитих. І Чаушеску…. Румуни передавали привіт українцям і бажали перемоги. Багато хто цікавився, як можна допомогти українським волонтерам та армії…»

Наразі волонтерський штаб «До Перемоги» працює над створенням бази для реабілітації поранених. Це будуть робити разом із благодійною фундацією.

2

Поділитись

Коментарі

Вгору