Українські музиканти презентували пісню «Україна Єдина» (аудіо)

23 квітня 2014, 22:22

Юрій Старчевод та Артур Пісковський презентували пісню «Україна Єдина» на підтримку українських військових та єдності нашої держави.

Знайомство музикантів відбулося 19 лютого на Майдані Незалежності – у дні буремних подій в історії нашої держави. До Юрія із друзями підійшли двоє хлопців і запитали як пройти до Михайлівського собору, а, оскільки, вони саме збиралися віднести туди ліки, то запропонували їм піти разом. Результатом цього знайомства став запис спільної з Артуром пісні «Україна Єдина».

«Цією роботою ми хочемо підтримати єдність України та українського народу, гідних і вірних присязі українських військових, чесних людей, які на майданах відстоюють правду і не продаються за гроші, які щиро вірять у краще, люблять рідну українську землю і є її захисниками!» - розповідають Юрій та Артур.

Юрій Старчевод – український виконавець, поет, музикант, автор музичних проектів «Карась» та «Юрій Старчевод». Проект «Карась» з’явився влітку 2011 року. Було видано альбом «Друг Людини», до якого увійшли 12 хіп-хоп треків, також було записано декілька пісень поза альбомами. Особливою увагою прихильників музичного проекту користуються пісні «Ти Найкраща», «Не Для Тебе Квіточка Росла», «Нове Життя» та спільна робота з бандуристом Ярославом Джусем «Моя Мова». Музичний проект «Юрій Старчевод» створено влітку 2013 року, стиль наближений до поп-року. Було випущено музичний альбом «Відчуття», до якого увійшло 10 композицій. Автором слів, музики та виконавцем є Юрій Старчевод. Одну з пісень альбому створено на основі вірша українського поета-шістдесятника Василя Симоненка «Суперники».

Артур Пісковський – актор, співак, ведучий, музикант. Навчається на 4 курсі КНУТКіТ ім. Карпенко-Карого за спеціальністю «Актор драматичного театру і кіно», учасник національного відбору міжнародного конкурсу молодих виконавців популярної музики «Нова хвиля 2014», засновник «P&P» CORPORATION, яка займається втіленням у життя різноманітних творчих ідей та проектів у співпраці із іншими талановитими людьми. Крім того, Артур є ведучим програми «Особистості» («Личности»), яка створюється у форматі інтерв’ю із відомими людьми. Гості програми діляться із глядачами власним життєвим досвідом та дають поради тим, хто хоче досягти власних цілей. Її героями були Анатолій Хостікоєв, Євген Літвінкович та інші відомі особистості.

Поділитись

Коментарі

Вгору