Українцям встановили ліміти на грошові перекази між картками: які обмеження в ПриватБанку та Монобанку

05 березня 2024, 09:25

Банки в Україні встановлюють ліміти для грошових переказів з картки на картку, щоб протидіяти шахрайству та відмиванню грошей. Обмежуються не лише суми переказів, а й кількість транзакцій. Однак ці ліміти різняться залежно від фінустанови, пише Оboz.uа.

Ліміт переказів у ПриватБанку: максимальна сума та кількість операцій

Основні ліміти на перекази між фізичними особами в ПриватБанку встановлені на різному рівні залежно від того, чи отримує клієнт гроші або відправляє. Однак у будь-якому разі при переказі діє обмеження 29 999 грн за один платіж.

Крім того, важлива географія переказу – Україною чи ні. Так, для відправника діють такі обмеження:

  • по Україні за місяць дозволено 200 транзакцій на загальну суму не більше 1 млн грн;
  • за кордон можна зробити не більше ніж 20 переказів на місяць на загальну суму не вище 100 тис. грн.

Для одержувача ліміти трохи інші. Так:

  • по Україні за місяць дозволено 350 транзакцій на загальну суму не більше 1 млн грн;
  • через кордон можна отримати не більше 50 переказів на місяць на загальну суму не вище 399 999 грн.

Обмеження Monobank: скільки можна переказати з картки на картку

Ліміт на перекази між фізичними особами в Монобанку встановили так:

  • можна переказати на картку українського банку за одну операцію до 60 тис. гривень; ліміти на кількість операцій: на день – 50 шт., за 4 дні – 100 шт., на місяць – 150 шт. Максимальна сума, яку можна перевести на місяць, визначається лімітом платіжних систем: MasterCard – не більше еквівалента $10 тис. за курсом НБУ, Visa – не більше еквівалента $25 тис. за курсом НБУ.для P2P переказів на іноземні картки за одну операцію можна переказати до 30 тис. грн в еквіваленті, але не менше 1 дол./1 євро/1 грн; дозволено 5 таких операцій на тиждень та 10 на місяць;

  • для переказів за кордон через SWIFT діє ліміт НБУ на інвестиції за кордон, перекази всередині цього ліміту проводяться за наявності підтверджуючих документів: сума операцій не повинна перевищувати200 тис. євро на календарний рік.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Віктор :

А якщо в людини більша зарплата за кордоном ніж встановлений ліміт? Що тоді? І в людини нема можливості щось змінити бо фірма вимагає щоб зарплата пересилалась на рахунок працівника (лише) до України. Може є сенс збільшити ліміт готівки на ввіз до України?

Вгору