Україна переходить до “жовтої” зони з 23 вересня. Що зміниться

21 вересня 2021, 14:41

фото тематичне

Україна переходить до «жовтої» зони адаптивного карантину з 23 вересня, - повідомляє "The Village".

Відповідне рішення прийняли на засіданні Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Жовтий» рівень епідемічної небезпеки встановлюється з 00:00 23 вересня.

КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ В «ЖОВТІЙ» ЗОНІ:

  • заборонені масові заходи за участю понад однієї особи на 4 м² площі або наповненістю залів понад дві третини місць у кожному залі;
  • у ресторанах не більше чотирьох осіб можуть сидіти за столиком, відстань між столами – мінімум 1,5 метра;
  • кінотеатри й інші заклади культури можуть працювати із заповненістю залів менше за дві третини місць, або 50% місць у кожному окремому залі;
  • спортивні зали та фітнес-центри працюватимуть у разі обмеження кількості відвідувачів із розрахунку одна особа на 10 м² площі.

ПОСЛАБЛЕННЯ ДЛЯ ВАКЦИНОВАНИХ

Обмеження «жовтої» зони не будуть застосовувати, якщо всі відвідувачі та щонайменше 80% організаторів масових заходів, працівників кафе та ресторанів, кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, спортзалів і басейнів матимуть хоча б одне щеплення або чинний (зроблений не більш як за 72 години) результат ПЛР- чи експрес-тесту.

Рішення про те, чи надавати послуги тільки вакцинованим особам, чи дотримуватися всіх обмежень, але працювати для всіх, залишається за власником бізнесу.

ЯК ПЕРЕВІРЯТИМУТЬ НАЯВНІСТЬ ЩЕПЛЕННЯ ЧИ ТЕСТУ

Щоб перевірити наявність щеплення чи тесту, будуть користуватися міжнародними свідоцтвами, «жовтими» чи «зеленими» внутрішніми COVID-сертифікатами, довідкою 063/о, довідкою про негативний результат ПЛР-тесту чи експрес-тестування на антиген.

КАРАНТИН У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

Заклади освіти працюватимуть за умови наявності не менше як 80% працівників хоча б одного щеплення. Для підтвердження приймають міжнародні свідоцтва та COVID-сертифікати.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору