У Черкасах влаштовують дискотеки для пенсіонерів

21 вересня 2021, 13:58

Танці для пенсіонерів влаштовують у парку "Сосновий бір" щоп'ятниці. Це стало можливо завдяки культурно-освітньому центру Владислава Голуба.

Про це йдеться в сюжеті "ВІККА".

Своє коло спілкування пенсіонери знаходять у культурно-освітніх центрах. Там, передовсім, відпочивають душею.

Черкащанка Ольга говорить, що на захід прийшла з подружкою.

- Ми всі тут друзі. Сподобалася музика, співи, танці, - говорить жінка.

Таку своєрідну дискотеку організовують неодноразово. Танці для пенсіонерів влаштовують у парку "Сосновий бір" щоп'ятниці о 15:00.

- Спеціально обрали один і той же час та локацію для того, щоб люди не вагалися при виборі події на вихідні, - розповідає директорка культурно-освітнього центру Владислава Голуба Ірина Бондаренко.

За словами відвідувачів, такі зустрічі для них - розрада від буденності та можливість відволіктися від життєвих негараздів. Це сприяє і поліпшенню самопочуття.

- Дорослі, особливо пенсіонери, трохи засмучені. Тому їм потрібно іноді відволікатися і займатися чимось корисним, - говорить черкащанин Володимир.

Культурних центрів Голуба по місту декілька, організатори зазначають, що створення таких закладів - ініціатива самих пенсіонерів.

- Люди самі звернулися до мене. Це була їх ініціатива організувати неформальних захід, де можна поспілкуватися, трохи відпочити та отримати позитивні емоції, - каже голова ГО "Разом ми потужна сила" Владислав Голуб.

Зустрічі в парку - не тільки танцювальні, для пенсіонерів також проводять різноманітні навчання. Наприклад, допомагають оволодіти смартфонами.

Працівники та організатори центру запевняють, що робота для них - в задоволення. У них на меті важлива місія - робити щасливими самотніх людей.*політична реклама

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору