Черкасці стали свідками тракторно-бронетранспортерського раллі (фото,відео)

17 червня 2014, 16:33

Залізні пристрасті вирували днями на Черкащині. У п'ятницю 13 у селі Яблунівці, що у Корсунь-Шевченківському, під патріотичними гаслами та кольорами відбувся традиційний щорічний "Трактор-фест".

Механізатори з усієї області демонстрували, які трюки та викрутаси можна виконувати за допомогою звичайного, на перший погляд, трактору. Як виявилось, за допомогою цього транспортного засобу можна не лише землю орати, але й у спеку пиво відкоркувати, при бажанні - цигарку підкурити, навіть у баскетбол зіграти.

Цьогорічний фест пройшов під знаком патріотизму. Саме суспільно-політична ситуація в країні продиктувала його тональність. На залізних машинах майоріли державні стяги, чоловіки у вишиванках не стримували емоцій і на все поле співали український гімн, жінки ж із гордо піднятою головою хизувалися національними аксесуарами: яскравими вінками та жовто-блакитними стрічками.

А справжньою несподіванкою для усіх присутніх стала поява на святі БТРу. Звичайно, у змаганнях на швидкість йому довелося поступитися трактору, але в обороні країни рівних БТРу немає.

- Кожен тракторист, який вміє красиво сіяти хліб і орати землю, так само у цьому танку повинен вміти землю боронити та захищати українців. Тому я тут, щоб кожен тракторист зміг проїхатися на цій машині, та щоб у наших загублених душах хоч трішечки підняти патріотичний дух, - розповів власник бронетранспортеру Руслан Бойко.

На його думку, на тлі сьогоднішніх подій такі фестивалі потрібно проводити не раз на рік, а кожного дня, щоб кожен українець хотів боротися за свою країну до кінця.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору