“В умовах війни це надзвичайно важливо”: учні старших класів на Черкащині вивчатимуть історію рідного краю

05 вересня 2023, 10:39

У Черкасах презентували освітянський проєкт "Моя Черкащина" в межах запровадження навчального курсу з історії рідного краю для учнів 7-11 класів.

Як зазначив начальник управління освіти і науки Черкаської ОВА Валерій Данилевський, в умовах війни надзвичайно важливо знати історію рідного краю.

"Для нас патріотичне виховання молоді - одне з пріоритетних завдань. Особливо зараз ми не можемо знехтувати такими речами як освіта", - сказав очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

На реалізацію проєкту виділили 450 тисяч гривень. Посібник і програму затвердили у Міністерстві освіти. Сама програма може редагуватися вчителями історії.

Усі школи області вже отримали посібники "Моя Черкащина".

Один із авторів програми Василь Мельниченко додав, що свою роботу науковці присвятили 70-річчю створення Черкаської області.

"Історія завжди відігравала ключову роль у формуванні патріотичних почуттів. В умовах російської агресії для нас це набуло ще більшої актуальності. Те, що ми зробили акцент на вивченні історії рідного краю, я вважаю правильним. Адже любов до всієї України починається з любові до своєї маленької Батьківщини", - розповів Василь Мельниченко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору