Учасники Черкаського молодіжного центру власноруч розфарбували фасад закладу (фото)

01 серпня 2020, 20:02

Казкові тварини та фантастичні квіти. Вихованці Черкаського молодіжного багатопрофільного центру "Ровесник" розфарбовують фасад свого закладу. Про це "Суспільному" розповіла керівниця народної художньої студії Галина Тимошенко.

Черкащанка Марія Кутова студію народної художньої творчості відвідує вісім років. Розповіла, що фасад закладу розписує не вперше. Робила це для того, щоб все було більш яскравим і цікавим.

Учасники Черкаського молодіжного центру власноруч розфарбували фасад закладу

Авторкою візерунків на одній зі стін стала вихованка закладу Олександра Абрамчук. Дівчина декоративним розписом займається вісім років. Пояснила, що для малюнків обрала квіти, пташок та гриби. Базові кольори – синій, жовтий, червоний та зелений.

Учасники Черкаського молодіжного центру власноруч розфарбували фасад закладу

Востаннє фасад закладу відновлювали 5 років тому, розповіла керівниця студії декоративно-прикладного мистецтва молодіжного центру Галина Тимошенко. Жінка каже, що молодь малює на стінах графіті, тому їм довелось замалювати стіну і прикрасити її візерунками.

Учасники Черкаського молодіжного центру власноруч розфарбували фасад закладу

Із міського бюджету на реставраційні роботи спрямували півтори тисячі гривень, розповів начальник управління економічного розвитку Департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов. Чоловік говорить, що "Ровесник" - це один з клубів багатопрофільного молодіжного центру, і щороку із міського бюджету туди спрямовують кошти на утримання та фінансування.

До оздоблення фасаду долучилося десять його вихованців. Завершити роботу планують через тиждень.

Поділитись

Коментарі

Вгору