UA: ЧЕРКАСИ запросить на дебати кандидатів на посаду міського голови Черкас

02 листопада 2020, 12:01

фото з мережі

Суспільне Черкас готове бути незалежним майданчиком для проведення теледебатів кандидатів другого туру виборів на посаду Черкаського міського голови та надати сигнал трансляції зацікавленим телеканалам і онлайн-виданням.

–  Вся команда відповідально готується до дебатів учасників другого туру виборів міського голови, щоб провести їх якісно. Гарантуємо незаангажованість і рівні умови обом кандидатам. Також маємо можливість поділитись сигналом дебатів з усіма зацікавленими ЗМІ, — зазначила продюсерка філії Суспільного UA: ЧЕРКАСИ Олена Баніна.

Нагадаємо, що за результатом екзит-полу Студії Савіка Шустера та телеканалу “Україна 24”, на виборах мера Черкас 25 жовтня найбільше голосів здобув чинний мер Анатолій Бондаренко, який балотувався від партії “За майбутнє”, другим іде представник “Голосу” Віктор Євпак.

Одразу після офіційного оголошення результатів першого туру виборів Суспільне Черкас надасть офіційні запрошення до участі в дебатах обом кандидатам.

За інформацією пресслужби телеканалу

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Неля :

Уявляю ці дебати: Бондаренко “нариє” кілограми компромату із недостовірних джерел (треба ж якось “виплисти” за рахунок інших), а Євпак, як людина мудра, буде намагатися “крити” своїми досягненнями, цілями та спростовувати наритий компромат. Якщо б змагалися рівнем IQ, то беззаперечно переміг би Євпак (10:1). Навіть дивитися не буду, бо заздалегідь знаю весь розвиток подій.

таки да :

Так бондаренко вже обі**авсь на теледебатах в якомусь токшоу.

Вгору