Стали відомі результати екзит-полу: хто стане міським головою Черкас

25 жовтня 2020, 21:08

фото тематичне

В Україні о 20:00 неділі, 25 жовтня, зачинилися виборчі дільниці й стали відомі перші результати волевиявлення - завдяки ексзит-полам.

Результати екзит-полу, проведеного на замовлення "Студії Савіка Шустера" та телеканалу "Україна 24":

Також використані інструменти соціологічної компанії Liberty Report. Гранична похибка не перевищує 1,9% із довірчою ймовірністю 95% (без урахування дизайн-ефекту). У 12 великих містах опитали 39622 особи.

Черкаси:

  1. Анатолій Бондаренко - 32,66%.
  2. Віктор Євпак - 19,84%.
  3. Віталій Ільченко - 17,80%.
  4. Владислав Пустовар - 5,95%.
  5. Сергій Кудактін - 5,86%.

Поділитись

Коментарі

Факт сказав:

Повторяется ситуация Одарыч-Бондаренко, второй тур сделал Бондаренко мером. Теперь не сделает, крупногабарит, плитка и Бортник сделали свое, Бондаренко пролетает.

Неля сказав:

Ваші слова та Богу в уха. Нехай би містом керувала молода, порядна та незаплямована людина, як Євпак.

Артем сказав:

Залиште собі свого Євпака, нам такий мер не потрібний. Все що він добре зробив, це реклама перед виборами.

Черкащанка сказав:

А багато зробив Бондаренко перед тим, як стати мером?))) Зате добре відомо, що його “ляльковод” Антон Яценко (партія За майбутнє) зробить усе, щоб наступні 4 роки були максимально корисними для них. Навіщо нам обирати знову людину, яка себе вичерпала? Вам подобається, що він хизується протистоянням та непокорі Президенту? Ви хочете дивитися не на краєвиди Дніпра, а на висотки на березі? Ви не хочете, щоб у місті був сміттєпереробний завод, який спроможний постачати енергію на велику частину міста (до речі, у Відні такий завод виробляє дешеву ел.енергію для цілого району!) За 4 роки не вирішене це питання і місто тоне у смітті. Брату виділив безкоштовно 2 ділянки у Соснівці. свою дружину висуває у депутати, тощо.Одне, за що я вдячна йому – що не ламаю ноги на новому тротуарі із плитки, як колись.

Вгору