У Звенигородці ром зґвалтував неповнолітню дівчину

27 червня 2018, 19:18

Злочин стався на місцевому кладовищі. Про це інформує журналіст "Вечірніх Черкас" Сергій Радченко з посиланням на Звенигородську поліцію.

Злочин стався на місцевому кладовищі. Жертві одразу вдалося звернутися за допомогою до медиків. Райлікарня розташована неподалік. Правоохоронці вже впіймали підозрюваного. Наразі він під вартою.

У Звенигородській поліції факт згвалтування офіційно підтвердили. Потерпілій дівчині 17 років. Напередодні відпочивала з компанією в якій був гвалтівник.

Сергей сказав:

Сейчас в Украине проходит официальная компания в защиту ромов,а проще-цыган! Кстати,в Одессе ромы ограбили пожилую немку. Она,как европейка,борющаяся за права человека,наверное тоже просто за них порадовалась?

Євген сказав:

За тиждень у цьому інтернет виданні майже сотня повідомленнь про кражі вбивства та різноманітні злочини, 99% злочинів скоєні не циганами і лише 1% (лише одне повідомлення) про скоєння злочина циганом… порівняйте!

Мiсцева сказав:

Та ні, щановний, в липні в Черкаській області циган теж згвалтував неповнолітнього хлопчика. Звання “РОМ” вони не заслуговують, цигани вони і є цигани. Мене нещодавно на базарі цигани обікрали. Продавці кажуть, що мовчать, бо поліція кришує і вони можуть розтрощити прилавки. Хоч і бачать, коли витягують гаманці, а мовчать, бо бояться. Я не знаю, це 90-ті чи 20-ті, але такого безладу давно не було.

Квентін Буратіно сказав:

Творять що хотять. Ні влада ні поліція наша імпотентна не можуть навести лад. Коли люди самі беруться до вирішення проблеми,починаються розмови про притиснення прав нацменшин. Когось із перелічених треба гнати копняками

Коваль Марія сказав:

Проблема у тім що вони мають права, а закон на них не діє. Вони В НЕ ЗАКОНА!!!!

Микола сказав:

Прямо як депутати 🙂 😂

aleksander сказав:

А як воно повелось то мiсцевi менты на прикормi у циган, то вони i такi борзi/

З приводу "жертвы" сказав:

(Напередодні відпочивала з компанією в якій був гвалтівник.)
Коментарі потрібні?

Тихон сказав:

То що пляшка рому згвалтувала 17річну дівчину, чи що? Або це зробив представник ганебної циганської національності?
Ці ганебні СМІ вже, після влади Януковича вводять в українську мову усіляку ганебну фєню. Ну нема і не було в жодному словнику синоніму слову ЦИГАН. Ідіоти, отямтесь з вашими ідіотичними заграваннями з жаргонним словоблудством!

Павло сказав:

Поясніть, чим ромська національність ганебна??? Ганьба – писати такі пости, як ви отут написали!

Українець сказав:

хто це взагалі придумав таку національність “ромська”? самі мабуть цигани? не було ніколи таких назв! була тільки Римська Імперія “ROME” Рим! а ці недоіндуси яких привезли з нищої касти з території Індії як рабів, не можуть ніяк називатись ромами

Свароґ сказав:

Пи£дить цих чурок

Игорь сказав:

Тим,що вони варять і роспостраняють наркоту,насилують дівчат,крадіжками займаються,не працюють .Всі хороші якості ,людей паразитів!

Чучундрий сказав:

“Напередодні відпочивала з компанією в якій був гвалтівник…”
Не хочу валить на потерпевшую, насильник неправ в любом случае, но эту девушку родители явно не научили осторожности при выборе друзей.

незалежний сказав:

як Ви думаєте що необхідно зробити з цією падаллю

залежний сказав:

на зону під шконку в пітушатню” щоб кудкудахкав все життя

Олександр сказав:

Не ромська, а циганська! Ми ж не називаємо німців дойчами?
А у національності нічого ганебного немає, як і в пості Тихона. Він просто писав про те, що варто називати речі своїми іменами. А то придумують всяке… Сказали б просто циган. А то маскуються так, ніби в цьому є щось погане. Саме про це і писав Тихон.
А взага лі то скажіть, яких цган ви більше знаєте – чесних трудяг чи злодіїв, торівців наркотиками і т. д. Хоча до описаного випадку це ніякого віношення не має. Чого могла чекати дівчина, яка випивала в компанії на кладовищі? І зовсім не важливо, якої національності хто там був.

Игорь сказав:

Він її затянув на кладвище,це не подалік від бару ” три 7 ” ( 100 метрів)( Хто знає то хазяїн магазин – бару циган )( і хто знає, що в районі пісках ,в Звенигородкі,ромів до хуя живе! і бути в барі цигану запросто прийшов до брата по крові, провідати там, спитать як бізнес ,не обов’язково бути в цій компанії,( притусувався одним словом),а ще блище до кладовища знаходиться районна лікарня ,напроти почті ,де спасали дівчину всю в крові, побиту.В цього цигана і ранше був такий зальот – но тоді отмазали за гроші.

Шльома сказав:

ивзените гражданє 777 уже мордехаевича притон) торгуем наркотой и водкой) оборот куда больше чем у цыган! все прихвачено на уровне! нач милиции тоже с нами) употребляет.
Шалом

Амалия сказав:

А почему нормальным славянам не портят репутацию ,Славяни преступники грабители,маньяки,педофилы,насильщики и тд. Среди словян никто не крадет, не убивает, не торгует наркотой??? И ничего ,Вы ходите в школу и к врачу, Вы устраиваетесь на работу. И никто не обобщает. У славян могут быть исключения, у ромов, увы, нет. Хотя и те и другие живут на одной территории много веков.

Акушер сказав:

Рік статевого повноліття в Україні 16 років.
Але добре, що почали вказувати національність підозрюваних. Це крок уперед…

Українець сказав:

давно пора національність в пасорті вказувати, як було це колись.
А то понаїхало всяких чорномазих, жидів, татарів, узбеків і пишуть в паспорті “українець” так який він українець монголо-татарське іго воплоті. або прям з землі обітованной з пейсиками прилетів, вдів вишиванку і каже що він українець) а ми скоро дійсні українці станемо Бог зна ким з такими подальшими справами

Я сказав:

“Курва повітова”. А циган потрібно називати циганами, а не якість там роми, а жидів- жидами. І нічого в цьому немає поганого. В усьому світі так називають.

Вгору