Уряд перевірить, куди “Смілатеплокомуненерго” витрачає кошти і чому накопичують борги

02 серпня 2019, 13:02

"Смілатеплокомуненерго" перевірятимуть на відповідність тарифоутворення

21 підприємство ТКЕ буде перевірено Держаудитслужбою на відповідність тарифоутворення для населення.

Про це на селекторній нараді з регіонами щодо підготовки до опалювального сезону наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

- Наше завдання перевірити ефективність тарифів, встановлених підприємствами ТКЕ на місцях. У більшості випадків, вони є необґрунтованими і не відповідають дійсності. В цей перелік потрапили підприємства, які мають найвищий тариф — від 1800 до 2300 грн за 1 Гкал. Зокрема, місто Барвінкове (Харківська обл.) – 2276 грн за 1Гкал, Вінницяоблтеплоенерго, Володимир-Волинськтеплокомуненерго, Смілатеплокомуненерго й інші. Практично у всіх областях є такі міста, - наголосив Геннадій Зубко.

За його словами, у підприємства "Смілатеплокомуненерго" – один з найвищих тарифів на теплопостачання по країні – 2300 грн. Потрібно перевірити: куди витрачаються кошти, і чому накопичуються борги, коли самі люди стовідсотково розраховуються за надані послуги.

- Ключовий принцип нашої подальшої роботи – це перевірка ефективності кожного підприємства ТКЕ. Кожен громадянин міста повинен бути впевнений, що кошти, які він сплачує за послугу в комунальне теплопостачальне підприємство, надходять до НАК Нафтогаз, - підкреслив Геннадій Зубко.

Він наголосив, що всі з розумінням мають поставитись до цього питання.

- Задекларована підприємствами ТКЕ ефективність має бути підтверджена документально, - зазначив Геннадій Зубко.

Нагадаємо, під час візиту до Черкас президент України Володимир Зеленський повідомив, що цьогоріч опалювальний сезон у Смілі не буде зірвано і в домівках мешканців міста буде тепло.

- Ми зі свого боку гарантуємо вам, що ніхто не зірве опалювальний сезон. Тепло буде, правоохоронні органи розберуться у цій ситуації. Ми все обов’язково зробимо, як повернемося до Києва, – наголосив Президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Візит Володимира Зеленського у Черкаси: всі подробиці (фото, відео)

Поділитись

Коментарі

Вгору