Виконком відхилив рішення про створення універсального ярмарку на Сумгаїтській

04 вересня 2018, 13:21

Виконком відхилив рішення про створення універсального ярмарку на Сумгаїтській

У ході сьогоднішнього засідання виконкому було обговорено питання щодо принципів вуличної торгівлі. У результаті між членами виконкому та представниками відповідних департаментів, які регулюють та контролюють діяльність роботи черкаських ринків та ярмарків, було ухвалено рішення про непідтримання в Черкасах так званих універсальних ярмарків. Їх пропонували влаштувати по вул. Сумгаїтській, 30 та вул. Героїв Майдану( навпроти будинку №3).

На засідання виконкому виносився проект рішення про проведення універсальних ярмарків із 15 вересня до 31 грудня. Так, створити ярмарок начебто за численними зверненнями громадян, просили по вулиці Сумгаїтській біля будинку № 30. Проти цього категорично виступив заступник міського голови Ігор Коломойський. За його словами, ще в 2017 році батьківські комітети кількох шкіл зверталися до міськради із проханням прибрати стихійну торгівлю в цьому районі.

Не менш категоричним був і ще один заступник мера Юрій Ботнар. Він вважає, що так звані універсальні ярмарки не можуть бути узаконенням стихійної торгівлі. І що від назви їхня суть не змінюється. Торгівля "з асфальту" не може вважатись "універсально ярмарочною". Натомість, збільшується проблем у комунальників, які мусять прибирати території за "стихійниками".

— Для цього потрібно обрати місце, відповідно облаштувати його та укласти договір на вивезення відходів, адже торговці лишають після себе гори сміття,— зауважив Юрій Ботнар.

Як підсумок, більшість членів виконкому запропонували проголосувати за категоричну відмову у проведенні таких невпорядкованих ярмарків.

 

Олена сказав:

Колись така “війна” велася на ринку Сєдова. Розганяли, забороняли, лякали штрафами, а потім зрозуміли, що потрібен компроміс – де людям купляти городину? Їхати до центру? Поставили прилавки, потім з”явилися павільйончики, а тепер це улюблене місце купівлі городини (і не тільки) багатьох мешканців цього району. Також треба зрозуміти і жителів ПЗР. Їхати в центр за помідорами, перцем, цибулею – незручно та далеко. Невже не можна знайти місце, щоб люди спокійно скуплялися в своєму районі? Чому у нас безглуздо все забороняють?

Сашко сказав:

Олена у вас мабуть проблеми із зіром, раджу звернутись до лікаря, якщо ви не взмозі побачити розташований базар з помідорами в ПЗР.

Вгору