У Золотоноші зареєстрували перший в області індустріальний парк

24 травня 2017, 12:49

Міністерство економічного розвитку і торгівлі зареєструвало новий індустріальний парк “Золотоноша”. Про це повідомляється на сайті відомства, інформує "Економіка сьогодення".

- Метою створення індустріального парку є забезпечення сталого економічного розвитку міста Золотоноша шляхом формування єдиної території з облаштованою інфраструктурою для розміщення нових об’єктів промисловості, інноваційної сфери, логістики та супутніх послуг, спрямованих на забезпечення економічного зростання, створення сприятливих умов для залучення інвестицій в економіку міста, підвищення конкурентоспроможності регіону, збільшення надходжень до бюджету р. Золотоноша і державний бюджет України, а також активізації інвестиційної діяльності як в місті, так і в регіоні, – йдеться в повідомленні.

Також у міністерстві відзначили, що на території парку планується організувати виробництво автозапчастин і комплектуючих виробів для сільськогосподарської техніки, виробництво електрообладнання, текстильне виробництво, комплексну переробку та зберігання овочів і фруктів.

Вгору