У Золотоноші всім містом рятували єнота “Жанночку”

27 вересня 2019, 11:35

Учора, 26 вересня, у Золотоноші за зверненням жінки поблизу місцевого магазину було виявлено єнота, який знаходився в тяжкому стані.

Пацівники місцевої ветеринарної клініки посадили тварину в окрему кімнату і клітку, так як єнот міг бути носієм небезпечної хвороби «сказ». Про це повідомляють на сторінці facebook медичного закладу.

Тваринці, яку прозвали "Жанночкою" проведено зовнішній огляд, виміряно температуру. Під час огляду виявлено механічне ушкодження задньої кінцівки та нижньої щелепи, зовнішніх ознак хвороби та симптомів сказу наразі не виявлено. Єнотиха вживала корм і пила воду, проте погано рухалась, що є наслідком отриманих травм. Для зняття больового синдрому та поліпшення загалного стану проведено ін'єкції.

На сьогодні стан тварини - стабільний. Єнота було передано працівникам благоустрою в спеціалізоване приміщення, щоб виключити з підозри хворобу сказ. Лікарі ветклініки та лікарі управління ветеринарної медицини потягом 10 днів стежетимуть за твариною. Крім того, здійснюватиметься повноцінне лікування для відновлення рухливості єнота.

Нагадаємо, 25 вересня у Золотоноші на двох дітей, нібито напав єнот, який пошарпав їх за одяг.

Коментарі

Вгору