У Золотоноші водії-порушники пропонують ДАІшникам по 300 гривень

23 червня 2014, 12:28

 

У місті Золотоноша за добу виявили 2 факти дачі хабара працівникам ДАІ, інформує прес-служба ДАІ Черкаської області.

Так, 20 червня, спільним нарядом в складі взводу супроводження та працівника ВВБ в Черкаській області ДВБ МВС України був зупинений автомобіль «ВАЗ-2103» водій якого, 50-річний житель м. Золотоноша, за звільнення від адміністративної відповідальності за керування без свідоцтва про реєстрацію намагався дати працівникам ДАІ хабар в розмірі 300 гривень, поклавши дві купюри номіналом 100 та 200 грн. між передніми сидіннями патрульного автомобіля «Тойота».

Цього ж дня спільним нарядом в складі взводу супроводження та працівника ВВБ в Черкаській області ДВБ МВС України був зупинений автомобіль «ГАЗ-33021» водій якого, 21-річний житель м. Золотоноша, за звільнення від адміністративної відповідальності за керування без свідоцтва про реєстрацію намагався дати працівникам ДАІ хабар в розмірі 300 грн., поклавши три купюри номіналом 100 грн. між передніми сидіннями патрульного автомобіля «Фольксваген».

На місце події викликано СОГ Золотоніського МВ УМВС, матеріали зареєстровано. За даними фактами СВ Золотоніського МВ УМВС розпочато кримінальне провадження за ознаками ст. 369 ч.1 КК.

Поділитись

Коментарі

Вгору