На Черкащині селяни готові до радикальних дій через розкрадання майнових паїв (відкритий лист)

23 червня 2014, 12:51

У скрутному правовому становищі опинилися жителі Цибулева Монастирищенського району, які вже 15 років намагаються відновити свої законні права на майнові паї. Внаслідок шахрайських дій горе-підприємців ошукані прості селяни та їх родини на мільйони гривень. 

Враховуючи те, що на сьогодні назріває конфлікт і масове протистояння людей через бездіяльність Монастирищенської районної прокуратури та Монастирищенськог РВ УМВС України, власники майнових паїв колишнього КСП «Пам'ять Леніна» навіть готові йти на штурм і звільняти силою своє майно з пайового фонду, що було протизаконно захоплене СГВК «Цибулівський». Єдиною надією залишається підтримка широкої громадськості та представників нової влади, що можуть покласти край кричущій несправедливості й уберегти людей від ворожнечі.

Жителі Цибулева висунули свої вимоги до громадськості і представників нової влади, відповідний лист селяни надіслали порталу "ПроВсе".

Відкритий лист

Ми, члени спілки власників майнових та земельних паїв смт Цибулів Монастирищенського району Черкаської області, звертаємося до земляків та усієї чесної громади по розраду та суспільну підтримку у виборюванні законних прав на власність та притягненні до відповідальності шахраїв, які ошукують селян.

Справа в тому, що протягом 15 років керівники недіючого СГВК «Цибулівський» без договору оренди та будь-яких законних підстав шляхом самозахоплення володіють, розпродають та свавільно здають в оренду майно пайового фонду, що розпайоване і належить 1156 власникам майнових паїв. На жаль, на сьогодні наша боротьба за справедливість та виділення майна в натурі, при сучасному рівні корупції, не дає жодних результатів. Ми майже зневірилися у можливості дійти справедливості, тому звертаємося до громади по підтримку й розраду.

Наші вимоги дуже чіткі й прозорі:

1. Провести перевірку фактів безвідповідального відношення з боку працівників правоохоронних органів Монастирищенського району Черкаської області до розгляду звернень ошуканих селян.

2. Притягнути до відповідальності осіб, винних у шахрайстві та розкраданні майна пайового фонду колишнього КСП «Пам'ять Леніна».

3. Зупинити дію протизаконних договорів оренди майнових паї, укладених на розпайоване майно, яке належить законним власникам.

Шановна громадо, ми наголошуємо, що неможна мовчати, коли стаєш свідком злочину, бо тоді ви — співучасник кривди, яка з вашої мовчазної згоди стає буденною справою, а злочинці залишаються непокараними. Чому нікого не дивує та не обурює те, як саме розпаювали найцінніший український скарб — нашу землю та майно?! Замисліться, чому люди не виборюють свої права, зокрема на чесну частку своєї кревної землі та її багатств, що успадковані від пращурів і мають годувати не лише селян та їх родини, але й усю Україну. Найчастіше – тому що погано інформовані про свої права, тому що мають справу з невдалими підприємцями або навіть шахраями, тому що не вірять у торжество справедливості та верховенство права у нашій країні. Цій хибній практиці давно треба покрасти край, почати мислити й діяти по-новому, відновити віру в добро, справедливість і впевненість у майбутньому!
З повагою, голова спілки власників майнових паїв Барелюк В.Г.

Дворники на любое авто по конкурентным ценам. Благодаря нашему каталогу Вы найдете именно то, что ищете!

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору