У Золотоноші відбувся перший півфінал ліги сміху

04 березня 2018, 19:48

Найперша інтрига вечора-хто стане володарем золотого крісла тренера, яке необхідно викупити з аукціону. Володар крісла мав право голосу нарівні із суддями змагання. За півтори тисячі гривень "крісло" викупив Вадим Гайович, депутат облради.

На розсуд суддів команди презентували по два конкурси: домашнє завдання на тему "Якби ви знали паничі" та конкурс пісні. Найперша команда "Блік" у першому конкурсі, залучившись підтримкою учнів спромоглися підняти 4 тренера. Команди ж "Все красиво" та "Зважені і щасливі" зіграли на патріотизмі та підняли з крісел усіх членів журі.

 

Наймолодші конкурсанти "Екстрім" неординарними жартами заробили у першому конкурсі три бали. Конкурс пісні видався більш цікавим. Саме тому три команди:"Блік", "Все Красиво" та "зважені і щасливі" отримали максимальний бал.

За результатами півфіналу далі гратимуть дві команди:"Зважені і щасливі" та "Все красиво". Золотоніські гумористи спромоглися зібрати на лікування мешканців міста майже 17 тисяч, адже мета "Ліги сміху" - сміх заради життя.

Поділитись

Коментарі

Вгору